1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Ayak izleri ve kamera görüntüleri ele verdi
Ayak izleri ve kamera görüntüleri ele verdi

Ayak izleri ve kamera görüntüleri ele verdi

Bahçeli’de Robert Edward Beedham’a ait evden 100 Sterlin, 100 Euro ve Bin TL nakit para ile tansiyon aleti ve şarj kablosu çaldığı öne sürülen O.İ. tutuklandı

A+A-

 

Bahçeli’de Robert Edward Beedham’a ait evden 100 Sterlin, 100 Euro ve Bin TL nakit para ile tansiyon aleti ve şarj kablosu çaldığı öne sürülen O.İ. tutuklanırken, suç ortağı olduğu belirtilen F.İ ise yurt dışına kaçtı. Zanlı O. İ. bu sabah Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Polis, 19 Mart 17.00 - 21.00 saatleri arasında, Bahçeli’de Nazlı Çeşme Sokak üzerinde bulunan Morlais Sitesi’nde,  Robert Edward Beedham’a ait ikametgâhın kapısı açılarak içeriye girildiğini ve 100 Sterlin, 100 Euro ve Bin TL nakit para ile tansiyon aleti ve şarj kablosu çalındığını söyledi. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada,  ayak izlerinden ve kamera görüntülerinden zanlı O. İ.’nin tutuklandığını kaydeden polis, suçla bağlantılı F.İ. isimli şahsın ise 20 Mart’ta yurt dışına çıkış yaptığını belirtti. Zanlı O.İ.’nin adına kayıtlı araçta yapılan aramada keser bulunduğunu, evinde ise kıyafetinin cebinde 850 TL bulunduğunu kaydeden polis,  zanlının daha önceden de benzer suçlardan tutuklandığını belirtti. Polis, soruşturmanın devam ettiğini, zanlının gönüllü ifade vermediğini, suçlamaları kabul etmediğini söyleyerek bir gün süre ile tutukluluk talep etti. Mahkeme talebi kabul etti.

 

 

 

Bu haber toplam 942 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler