1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ATLETLERİMİZ PORTEKİZ'DE SAHNE ALDI
ATLETLERİMİZ PORTEKİZDE SAHNE ALDI

ATLETLERİMİZ PORTEKİZ'DE SAHNE ALDI

Portekiz’de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Atletizm finallerinde ENKA adına piste çıkan Meliz Redif, 4x100 takımı ile ikinciliği elde ederken, Yiğitcan Hekimoğlu ise 100 metrede 10.55’lik derecesi ile altıncı sırayı aldı Avrupa At

A+A-

 

 

Meliz Redif ile Yiğitcan Hekimoğlu Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası finallerinde yarıştı

  

Portekiz’de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Atletizm finallerinde ENKA adına piste çıkan Meliz Redif, 4x100 takımı ile ikinciliği elde ederken, Yiğitcan Hekimoğlu ise 100 metrede 10.55’lik derecesi ile altıncı sırayı aldı

 

Avrupa Atletizm Birliği’nin organize ettiği Avrupa Şampiyon Kulüpler Atletizm Şampiyonası final yarışları dün Portekiz’de başladı.

Gruplarında şampiyon olan 16 kulübün katıldığı finallerde milli atletlerimiz Meliz Redif ile Yiğitcan Hekimoğlu ENKA adına finallere katıldı.

Yarışların ilk gününde piste çıkan bir diğer atletimiz olan Yiğitcan Hekimoğlu çok iyi bir yarış çıkararak, 10.55’lik derecesi ile 16 atlet arasından 6’ncı oldu.

 

REDİF’Lİ ENKA 2’İNCİ

 

Milli atletimiz Meliz Redif’in de yer aldığı ENKA 4x100 takımı yapılan yarış sonucunda Rus ekibinin ardından ikinciliği elde etti. 4x100 yarışında üçüncülü sırayı İspanyol takımı aldı.

Portekiz’in Vila Real de St. Antonio kentinde yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Atletizm Finallerinde bugün Meliz Redif 4x400 yarışı için piste çıkacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 710 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler