1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ATLETİZM KAFİLESİ AÇIKLANDI
ATLETİZM KAFİLESİ AÇIKLANDI

ATLETİZM KAFİLESİ AÇIKLANDI

Türkiye Gençler ve Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası’nda mücadele edecek olan kafilede Başkan Ersin Doğaç’ın yanı sıra 2 antrenör, 1 idareci ve 6 sporcu bulunuyor

A+A-

 

 

 

 

 

KKTC Atletizm Federasyonu, 27-29 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye Gençler ve Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası’nda katılacak olan atletleri açıkladı.

İnşaatı tamamlanma aşamasına gelen ve kapılarını Türkiye Salon Şampiyonası ile açacak olan Ataköy Atletizm Salonu’nda yer alacak yarışlarda 6 atletimiz mücadele verecek.

Federasyon başkanı Ersin Doğaç’ın kafile başkanlığını yapacağı kafilede, idareci olarak Hüseyin Eğitmen, antrenör olarak Levent Ilgın ve Reşat Oğuz ve 6 sporcu bulunuyor. Büyükler kategorisindeki sporcularımızdan Meliz Redif  400 metrede, Suzan İçen 60 metre ve 60 metre engellide, Candeğer Oğuz ise yüksek ve üç adım atlamada mücadele edecek. Gençlerde ise Mehmet Baykent üç adım atlamada, Tuğba Aydın uzun ve üç adım atlamada, Umut Öztekin de 60 metrede madalya şansı arayacak.

Federasyondan yapılan açıklamada 10 kişiden oluşacak kafilede bulunan sporcular arasında Tuğba Aydın ile Umut Öztekin’in yarışmaya kendi imkanları ile katılacağı da belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 819 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler