1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ATLASJET'TEN İNGİLTERE ÇIKARMASI
ATLASJETTEN İNGİLTERE ÇIKARMASI

ATLASJET'TEN İNGİLTERE ÇIKARMASI

Atlasjet, Ercan –İstanbul-Stansted ile Ercan- Antalya - Stansted seferlerine 5 Mayıs’ta başlıyor

A+A-
Atlasjet, Ercan-İstanbul- Stansted ile Ercan- Antalya- Stansted seferlerine 5 Mayıs tarihinde başlıyor.
Dün saat 12:30’da Mercure Otel’de basın toplantısı düzenleyen Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, yakında başlatacakları Londra seferleri yanında şirket faaliyet, uygulamaları ve yatırımları hakkında da bilgiler sundu.
Toplantıya, TC Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın, Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, Atlasjet KKTC Müdürü Osman Malyalı, KITOB Başkanı Mehmet Dolmacı, KITSAB Yönetim Kurulu üyesi Özbek Dedekorkurt, yerli ve yabancılardan oluşan acente ve tur operatörleri katıldı.
“Kıbrıs’a ilk tarifeli sefer başlatan özel havayolu şirketi olan Atlasjet’in”, Londra seferlerini bu alanda gördükleri talebi karşılamak üzere başlatma kararı aldığını da açıklayan Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “16 uçaklık modern bir filoya” sahip olduğunu belirttiği Atlasjet’in ekonomiplus, business class, jetmil ve online uygulamaları hakkında da bilgiler verdi.

“BEKLE BİZİ LONDRA UÇARAK GELİYORUZ”

Londra seferlerini; “Bekle bizi Londra uçarak geliyoruz” sloganıyla başlatacaklarını ifade eden Murat Ersoy, müşterilerine bu yolculuğu geniş konforlu koltuklar, güler yüz ve kaliteli olarak sunacaklarını vurguladı.

“KIBRIS LARA PARK HOTEL’İ 2013 BAŞINDA HİZMETE AÇACAĞIZ”

“Atlasjet ile ETS Gubu olarak Kıbrıs’a en büyük turist getiren turizm grubuyuz” diyen Murat Ersoy, Girne’nin batısındaki Lara Beach’te inşa ettikleri; Kıbrıs Lara Park Hotel hakkında da kısa bilgi sunarak, şu an inşa halinde olan 2500 yatak kapasiteli otelin tamamlandığında Kuzey Kıbrıs’ın en büyük oteli olacağını kaydetti. Lara Park’ın şu an temelden 5’inci katına olan kısmın tamamlandığını belirten Ersoy, oteli 2013’ün başında hizmete açmayı planladıklarını da söyledi.

“DESTEK VERMEK GEREK”


KITSAB Başkanı Mehmet Dolmacı ise ülkeye yolcu ve turist taşıyan tüm özel havayolları şirketlerine teşekkür ederek, charter uçak seferlerine daha çok destek vermek gereğine işaret etti.
“Mass (kitle) turizmi yanında üst segment grubu turistlerin de ülkeye gelebilmesi için”, havayolu şirketlerinin uçaklarına business class koltuk eklemelerinin önemine dikkat çeken Dolmacı, bunu gerçekleştiren Atlasjet’in Kuzey Kıbrıs için çok önemli bir yatırım yaptığını söyledi.


 

 

 

 

 

Bu haber toplam 716 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler