1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ATICILAR BAŞKANINI SEÇECEK
ATICILAR BAŞKANINI SEÇECEK

ATICILAR BAŞKANINI SEÇECEK

Son 4 yılın Federasyon Başkanı Atila Mahmutoğlu, 21 Şubat 2012’de gerçekleşecek olan Olağan Üstü Genel Kurul’da aday olmayacağını açıkladı

A+A-

 

 

 

Atıcılık Federasyonu, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Olağan Üstü Genel Kurul’da, başkanlık seçimli Olağan Üstü Genel Kurulu’nun 21 Şubat 2012’de yapılması kararı aldı.

Genel Kurul iki gündemle, üç üye kulübün “asil üyeliği” ve “başkanlık seçimli” Olağan Üstü Genel Kurul toplantısının tarihinin belirlenmesi amacıyla toplandı. Genel Kurul, 2011 Yarış Sezonu’ndaki tüm etkinliklere katılan Göçmenköy Avcılık Atıcılık Kulübü ve UKÜ Spor Birliği’nin asil üyelikleri onaylandı. 2011 yarış Sezonu içerisinde sadece Beşparmak Yivli Havalı Tüfek Yarışması’na katılan Işıl Spor’un üyeliğini onaylamadı.

Genel Kurul ayrıca, “başkanlık ve kurul seçimi” gündemi ile toplanacak Olağan Üstü Genel Kurul’un 21 Şubat 2012 tarihinde yapılmasını da kararlaştırdı.

Atıcılık Federasyonu, iç piyasada plaka eksikli ve sponsor sorunu gerekçesi ile 6 aydır faaliyet göstermiyordu.

 

“ADAY DEĞİLİM”

Son 4 yılın Federasyon Başkanı Atila Mahmutoğlu, 21 Şubat 2012’de gerçekleşecek olan Olağan Üstü Genel Kurul’da aday olmayacağını açıkladı.

“Aday değilim” diyen Mahmutoğlu, henüz kimin aday olacağını bilmediğini, ancak tüzük gereği son ana kadar başkanlık için aday olunabileceğini belirtti.

 

450 DÖNÜMLÜK ARAZİ

4 yıllık dönemi boyunca birçok ilke imza attıklarını belirten Atıcılık Federasyonu Başkanı Atila Mahmutoğlu, Orman Dairesi tarafından bugün federasyona 450 dönümlük bir arazinin verileceğini açıkladı. Orman Dairesi’nin Atıcılık Federasyonu’na vereceği arazi Taşkent’e giden yol üzerinde bulunuyor.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 548 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler