1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ASKER FUTBOLCULARA İZİN ÇIKTI
ASKER FUTBOLCULARA İZİN ÇIKTI

ASKER FUTBOLCULARA İZİN ÇIKTI

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanı Hasan Sertoğlu ve yönetim kurulu üyeleri dün Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal’ı ziyaret ederek izinlerin kaldırılması ile ilgili olarak bir görüşme gerçekleştirdi

A+A-

 

 

Futbol liglerinde forma giyen asker futbolcular ay sonuna kadar kaldırılan izinler gerekçesi ile geçtiğimiz haftasonu oynanacak maçlarda forma giyememişti. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanı Hasan Sertoğlu ve yönetim kurulu üyeleri dün Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Mehmet Daysal’ı ziyaret ederek izinlerin kaldırılması ile ilgili olarak bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası 27 Mart 2012 tarihine kadar kaldırılan izinlerin 17-18 Mart tarihlerinden itibaren tekrar verilebileceği federayon yetkililerine iletildi.

 

VERGİ BORCU TATAR’A ÖDENECEK

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun geriye dönük vergi borçlarının ödenmesi yönünde yapılan görüşmeler sonucu olarak belirlenen toplam borç 145,173.56 TL. (Yüz kırk beş bin yüz yetmiş üç Lira elli altı kuruş) olarak hesaplanırken, vergi ödemesi bugün sabah 09.30’da Maliye Bakanı Ersin Tatar’a yapılacağı belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 496 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler