1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ARHUN'DAN CEVAP BEKLENİYOR
ARHUNDAN CEVAP BEKLENİYOR

ARHUN'DAN CEVAP BEKLENİYOR

2011 -2012 futbol sezonun tamamlanmasının ardından kulüpler başkan aramaya başlarken, Süper Lig şampiyonu Çetinkaya’da başkan Mehmet Tatar’ın başkanlığı bırakıyorum açıklamasının ardından kulübe başkan aranmaya başlandı. Güvenilir kaynaklarda

A+A-

 

 

Çetinkaya başkanlığına adı geçen Ömer Arhun gazetemize verdiği demeçte, “kafama göre yönetim kurulu oluştura bilirsem neden olmasın” dedi

 

Hüseyin KIRAL

 

2011 -2012 futbol sezonun tamamlanmasının ardından kulüpler başkan aramaya başlarken, Süper Lig şampiyonu Çetinkaya’da başkan Mehmet Tatar’ın başkanlığı bırakıyorum açıklamasının ardından kulübe başkan aranmaya başlandı.

Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiler doğrultusunda, başkan Mehmet Tatar’ın da yönetim kurulunda çalışan Ömer Arhun’a, kulübün ileri gelenleri başkan olması konusunda baskı yaptığı öğrenildi.

Telefonla görüştüğümüz Ömer Arhun, söylenenlerin doğru olduğunu açıklarken, Arhun “kafama göre yönetim kurulu oluştura bilirsem neden olmasın” dedi.

Çetinkaya Spor Kulübü başkanlığını düşünen Ömer Arhun, “bir sezon birlikte olduğum arkadaşlarımın görüşleri benim için çok önemli, önce onlarla görüşüp kararımı vereceğim” dedi.

 

HEDEF HEP ŞAMPİYON OLMAK

“Urcan Vangöl başkanla yakalanan yükseliş, Mehmet Tatar başkanlığında doruk noktasına ulaştı” diyen Ömer Arhun, “kimsenin bu takım şampiyon olmaz dediği bir ortamda takımımız şampiyon olması, bunu yanında oluşturulan futbol ve basketbol alt yapıları ile geleceğe de yatırım yapılması önemli adımlardandir” dedi.

Ömer Arhun, “Çetinkaya’da başkanlık yapmak çok zor dur. Hedef hep daha ileri ve daha yukarı olmuştur” açıklamasında bulunurken, “bende arkadaşlarla ile konuştuktan sonra bu güvenceyi onlara sağlayabilirsem Çetinkaya gibi bir büyük kulübe başkan olmak isterim” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 701 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler