1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ARHUN: HEDEF ÜÇ KUPA
ARHUN: HEDEF ÜÇ KUPA

ARHUN: HEDEF ÜÇ KUPA

Kıbrıs Türk futbolunun gerçek efsane ve geçtiğimiz sezonun Süper Lig Şampiyonu Çetinkaya 2012-2013 futbol sezonunu dün açtı. Bu bağlamda dün saat 18.30’da, tarihi Taksim Stadı’nda bir araya gelen yönetim, teknik kadro ve futbolcular top başı

A+A-

 

 

Süper Lig’de son şampiyon Çetinkaya 2012-2013 futbol sezonunu dün açtı

 

 

Tarihi Taksim Stadı’nda yönetimin de katılımı ile top başı yapan sarı-kırmızılılar temmuz ayı ortasında Savoy Otel’de 5 günlük kamp yapmayı, ağustos ayında ise Türkiye’de kamp çalışmasında bulunmayı planlıyor

 

Çetinkaya’nın dünkü açılışına yeni transfer Hüseyin Kayalılar da katılırken, başkan Ömer Arhun ile teknik direktör Turan Altay, hedeflerinin Süper Kupa, lig ve Federasyon Kupası şampiyonluğu olduğunu vurguladı

 

Necmi BELGE

 

Kıbrıs Türk futbolunun gerçek efsane ve geçtiğimiz sezonun Süper Lig Şampiyonu Çetinkaya 2012-2013 futbol sezonunu dün açtı.

Bu bağlamda dün saat 18.30’da, tarihi Taksim Stadı’nda bir araya gelen yönetim, teknik kadro ve futbolcular top başı yaptı.

Yeni transferlerden Hüseyin Kayalılar’ın da hazır bulunduğu açılışta, bir konuşma yapan başkan Ömer Arhun, Çetinkaya’nın hedefinin her zaman şampiyonluk olduğunu vurgularken, bu sezon sadece lig değil, Süper Kupa ve Federasyon Kupası’na da talip olduklarını açıkladı.

İlk olarak, 28 Eylül 2012 tarihinde yer alacak olan Süper Kupa’yı kazanmak istediklerini dile getiren Arhun bu amaçla, zaten güçlü olan kadrolarını bir o kadar daha güçlendirmek istediklerini belirtti.

Arhun, transferde ilk olarak, Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’ı dün kadrolarına dahil ettiklerini, Lefke’den Musa Şanlıer’in transferi konusunda da büyük ilerleme kaydettiklerini söyledi.

Ayrıca, Yenicami’den Erdinç Börekçi, Doğan Türk Birliği’nden Salih Güvensoy ile ilgilendiklerini belirten başkan Arhun, yabancı futbolcu olarak da geçtiğimiz sezon Düzkaya’da oynayan Sherman ile büyük ölçüde anlaştıklarını ifade etti.

 

BEŞ GÜNLÜK KAMP

 

Çalışmalarına temmuz ayı ortalarında Savoy Otel’de beş günlük kamp ile devam edeceklerini dile getiren Başkan Arhun, ağustos ayı içerisinde Türkiye’de de bir kampı amaçladıklarını söyledi.

Başkan Arhun son olarak, Çetinkaya’nın artık kendisini aşması gerektiğini ve futbolda uluslararası arenada mücadele etmek için  ambargoları zorlayacağını sözlerine ekledi.

 

HER KULVARDA HEDEF KUPA

 

Başkan Arhun’un ardından söz alan teknik direktör Turan Altay, başkan Arhun’u teyit edercesine hedeflerinin üç kupa olduğunu ve bunu başaracak kadroya sahip olduklarını sözlerine ekledi.

Turan Altay’ın konuşmasının ardından antrenör İbrahim Reis yönetiminde ilk çalışma yapıldı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 592 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler