1. HABERLER

  2. Ares Londra’da yarışacak
Ares Londra’da yarışacak

Ares Londra’da yarışacak

Ares Spor Kulübü sporcuları Uluslararası Triatlon Birliği (ITU) tarafından gerçekleştirilen “World Triathlon Series”in Londra ayağına katılıyor

A+A-

Ülkemizin en başarılı triatloncularını bünyesinde bulunduran Ares Spor Kulübü 4 sporcusu ile ITU World Triathlon Series Londra ayağında yer alıyor.

Sezon başında Larnaka Ayia Napa’da olimpik triatlonda masterlerde ikincilik ödülü alan, daha sonra Türkiye Şampiyonası’nın ilk olimpik triatlon yarışında kızlarda birincilik, erkeklerde üçüncülük alan Ares triatloncuları, geçtiğimiz hafta da Larnaka’daki olimpik triatlonda yarışan Kıbrıslı Türk sporcular arasında en iyi zamanı elde etme başarısı göstermişti.

Larnaka’da sprint mesafede kızlarda ve erkeklerde genel klasman birinciliği elde ederek başarılarına devam eden Ares sporcuları Pazar günü dünya şampiyonasının Londra ayağında yarışacak. Uluslararası Triatlon Birliği (ITU) tarafından gerçekleştirilen “World Triathlon Series”in Londra ayağına katılacak Ares triatloncuları ve antrenörleri yarış için adamızdan ayrıldı.

Kafile Londra’ya gitti
Triatlon Dünya Şampiyonası’nın bir ayağını oluşturduğundan ve genel klasmana puan verdiğinden dolayı, dünyanın en başarılı triatloncularının da puan almak için katılacakları Londra triatlonunda Ares adına yarışacak olan sporcular Emine Uluçay, Çağan Öztuna, Hasan Işıman ve Kemal Elektrikçi tüm hazırlıklarını yaparak kendi en iyi derecelerini elde edebilmek için Londra’ya gitti. Ares Spor Kulübü’nün ironman sporcusu ve ayni zamanda antrenörü Cem Dağdelen de kafile ile birlikte Londra’ya gitti.

Bu haber toplam 863 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler