1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ARDA & ALKAPON GÖNYELİ’DE ESTİ
ARDA & ALKAPON GÖNYELİ’DE ESTİ

ARDA & ALKAPON GÖNYELİ’DE ESTİ

17. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ve Kültür Sanat festivalinde sahne alan Arda Gündüz ve Mustafa Alkapon izleyenlere eğlenceli saatler yaşattı

A+A-

 

 

 

17. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ve Kültür Sanat festivalinde sahne alan Arda Gündüz ve Mustafa Alkapon izleyenlere eğlenceli saatler yaşattı.

Ülkemizde protest ve rock tarzı müzik akımının önemli temsilcileri arasında yer alan Arda Gündüz ve Mustafa Alkapon, orkestra arkadaşları ile birlikte Gönyeli Yalçın Park’ta düzenlenen konserde bir kez daha kalitelerini ortaya koydu.

 

 

FESTİVAL COŞKUSU SÜRÜYOR

 

 

17. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ve Kültür Sanat festivali kapsamında ülkemize konuk olarak gelen ekipler Gönyeli Belediyesi As Başkanı Soyer Kolozali’yi belediye binası’nda ziyaret etti.

Kolozali, festivale katkı koyduklarından dolayı tüm ekiplere teşekkür etti. Festivale Konuk olan ekipler Kıbrıs’ta ve Gönyeli’de olmaktan mutlu olduklarını dile getirerek Gönyeli Belediyesi yönetim ve personeline teşekkür etti, ülkelerine özgü hediyelerini sundu. Kolozali de ekiplere Gönyeli ve Kıbrıs’a özgü hediyeler verdi.

Gönyeli Yalçın Park’ta festivale katılan İsrail, Slovakya ve Gönyeli Halk Dansları ekipleri kendi kültürlerini yansıtan yemeklerle izleyicilere ülkelerine özgü lezzetlerini tattırmış oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler