1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. APOCALYPTİCA MUHTEŞEMDİ
APOCALYPTİCA MUHTEŞEMDİ

APOCALYPTİCA MUHTEŞEMDİ

Mağusa Kültür-Sanat Festivali kapsamında dün akşam sahneye çıkan Apocalyptica Grubu genç hayran kitlesine coşkunun bir an bile eksik olmadığı muhteşem bir konser sundu.

A+A-

 

 

Gazimağusa Belediyesi’nin bu yıl 16.’sını düzenlediği Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali kapsamında dün akşam sahneye çıkan Apocalyptica Grubu genç hayran kitlesine coşkunun bir an bile eksik olmadığı muhteşem bir konser sundu.

 

Dünyada Klasik Rock müziğin en bilinen grubu olan Apocalyptica “viyolonsel rock”ın mimarları olduklarını konser boyunca sergiledikleri  olağanüstü performansla  büyük hayranlık uyandırarak bir kez daha gösterdiler.

 

Grup solisti, “merhaba Mağusa” diyerek başladığı programında Kıbrıs’ın havası kadar insanların da sıcak kanlı olduklarını söyledi. Apocalyptica grubu üyeleri, sahnede kaldıkları yaklaşık 2 saatlik sürede Salamis Antik Tiyatro’yu hınça hınç dolduran hayranlarına unutulmaz bir konser verdi.

 

Bu yıl da binlerce kişinin takip ettiği festival programında 3 Temmuz’da Cyprus Jazz Band konseri, 5 Temmuz’da BKM Mutfak oyuncularının Çok Güzel Hareketler Bunlar oyunu, 6 Temmuz’da Aziza Mustafa Zadeh Trio konseri, 9 Temmuz’da Pagagnini konseri, ve final gecesi olan 11 Temmuz’da ise Flamenko’nun prensleri Los Vivancos’un dans gösterisi yer alacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 729 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler