1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Antrenörler ödüllerini alacak
Antrenörler ödüllerini alacak

Antrenörler ödüllerini alacak

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği ödül töreni Perşembe günü yapılacak

A+A-

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu sezon sonunda kulüplerinde başarılı olan teknik adam ve antrenörleri ödüllendiriyor.

Ödül töreni 31 Temmuz Perşembe akşamı saat 19.30’da Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği’nin Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan lokalinde gerçekleştirilecek. Gecede 9 Teknik Direktör ile 27 Antrenör olmak üzere toplam 36 teknik adam ödül alacak. 2013–2014 futbol sezonu K-Pet Süper, Birinci Lig, İkinci Lig A takım ve A2 Gençler, Yükselme Birinci Lig 1., 2., 3. gruplarında başarılı olan teknik direktör ve antrenörler şöyle:

K-PET SÜPER LİG
Şampiyon Yenicami

Teknik Direktör Turan Altay
Kaleci Antrenör Ali Erkan

2. Küçük Kaymaklı
Teknik Direktör Fırat Canova
Yardımcı Antrenör Mahmut Yaman

3. Lefke
Teknik Direktör Toygar Davulcu

K-PET BİRİNCİ LİG 
Şampiyon Gönyeli

Antrenör Mustafa Gençay 
Yardımcı Antrenörü Ali Suat Kanlı
Yardımcı Antrenör Okan Atav

2. Lapta
Antrenör Hüseyin Çağer
Yardımcı Antrenör Birol Saiter

PLAY-OFF’TAN GELEN
Gençler Birliği

Teknik Direktör Mehmet Bolkan
Yardımcı Antrenör Cenk Şeren
Kaleci Antrenörü Hakan Dervişoğlu

K-PET İKİNCİ LİG
Şampiyon Geçitkale

Teknik Direktör Necati Tilki
Kaleci Antrenörü Alirıza Levent

2.Görneç
Antrenör Ali Özçalışkan

PLAY-OFF’TAN GELEN
Denizli
Antrenör Tuncay Sarıyer
Yardımcı Antrenör Güney Düzgün

PEPSİ KIBRIS KUPASI 
Şampiyon Lefke 
Teknik Direktör Toygar Davulcu

SÜPER KUPA
Şampiyon Yenicami
Teknik Direktör Turan Altay
Kaleci Antrenör Ali Erkan 

A2 SÜPER LİG GENÇLER 
Şampiyon Mağusa Türk Gücü 
Antrenör Talat Şentürk

2.Yenicami  
Antrenör Emre Perçinci

3.Küçük Kaymaklı
Antrenör Hasan Kargılı
Yrd Antrenör: Cemil Murat

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI
Şampiyon Türk Ocağı  
Antrenör Reşat Aysu

A2 1. LİG GENÇLER
Şampiyon Türk Ocağı
Antrenör Reşat Aysu

2.Gönyeli  
Antrenör Mehmet Piro

3. Dumlupınar 
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu

A2 2.LİG
Şampiyon Denizli
Antrenör Güney Düzgün

2.Girne Halk Evi
Antrenör Kamil Aldemir

3.Karşıyaka
Antrenör Bayram Dağgül

YÜKSELME 1.LİGİ 2013-2014 SEZONU
1.GRUP

Şampiyon Akova
Antrenör Reşat Oğuz

2.GRUP
Şampiyon Doğancı 
Antrenör Aytun Gazi
Yardımcı Antrenör Kemal Yakutoğlu

3.GRUP
Şampiyon Maraş
Teknik Direktör Mehmet Göçer

Bu haber toplam 714 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler