1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ANTRENMAN YAPILMADAN ŞAMPİYON OLUNMAZ'
ANTRENMAN YAPILMADAN ŞAMPİYON OLUNMAZ

'ANTRENMAN YAPILMADAN ŞAMPİYON OLUNMAZ'

Telsim Süper Lig’de şampiyonluk hedefindeki Mağusa Türk Gücü’nün çim zeminde antrenman ve maç yapma sıkıntısı devam ediyor. Sentetik çim zemin yapımı henüz tamamlanmayan Canbulat Stadı ve bakıma alınan Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda çalışma v

A+A-

 

 

Canbulat Stadı’nın henüz tamamlanmaması ve Dr. Küçük Stadı’nın bakıma alınması, şampiyonluk hesapları yapan Mağusa Türk Gücü’nü sıkıntıya soktu

 

Kaya Emiroğlu

 

Telsim Süper Lig’de şampiyonluk hedefindeki Mağusa Türk Gücü’nün çim zeminde antrenman ve maç yapma sıkıntısı devam ediyor. Sentetik çim zemin yapımı henüz tamamlanmayan Canbulat Stadı ve bakıma alınan Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda çalışma ve maç yapamayan sarı yeşilliler, uygun olduğu zamanlarda Beyarmudu  Stadı’nda ve zaman zaman MAGEM halı sahalarında antrenman yapmak zorunda kalıyorlar. Takım antrenörü Hasan Topaloğlu, bu konuda durumlarının pek iç açıcı olmadığını, ciddi sıkıntılar yaşadıklarını dile getirerek “ Antrenman yapılmadan şampiyon olunmaz.” ifadelerini kullandı.

 

TOPALOĞLU: “SAHA BULAMIYORUZ”

MTG Antrenörü Hasan Topaloğlu, saha bulma sıkıntılarının had safhada olduğunu ifade ederek, “Herhalde halı saha şampiyonluğuna hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu. Canbulat’ın sentetik çim zemin yapımının bitmesini beklediklerini de vurgulayan Topaloğlu, kendi sahalarındaki maçlarında İskele Cumhuriyet Stadı’nı tercih etmek zorunda kaldıklarını belirtti.

 

“CİHANGİR MAÇI ÇOK ZOR”

Haftasonu deplasmanda yapacakları Cihangir maçına da değinen Topaloğlu, şampiyonluğa oynayan ekiplerden sonra en güçlü olan takımla deplasmanda karşılaşacaklarına ve çok zor bir maçın kendilerini beklediğine işaret etti. Yağışların devam ettiğini hatırlatan Topaloğlu, saha zeminin de ağır olacağını ve zeminle de mücadele etmek zorunda kalacaklarına inandıklarını ifade etti.

Hasan Tamel ve Feridun dışında sakat futbolcuları bulunmadığını söyleyen Topaloğlu, galibiyet için mücadele edeceklerini, bu amaçla da futbolcuların dikkatini çektiklerini vurguladı. Topaloğlu, Göçmenköy maçında kaybedilen iki puanın telafisini yapmak istediklerinin de altını çizdi.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler