1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ANTALYA’DA ÇİFT İDMAN
ANTALYA’DA ÇİFT İDMAN

ANTALYA’DA ÇİFT İDMAN

Süper Lig’de ilk devrenin son haftasında liderliği kaybeden Yenicami, Antalya’daki çalışmalarını günde çift idman yaparak sürdürüyor

A+A-

 

 

Süper Lig’de ilk devrenin son haftasında liderliği kaybeden Yenicami, Antalya’daki çalışmalarını günde çift idman yaparak sürdürürken, burada iki hazırlık maçı oynamayı planlayan siyah-beyazlılar ilk hazırlık maçında Birinci Lig takımlarımızdan Gençlik Gücü ile karşılaşacak

 

Yenicami’nin devre arası kampı için bulunduğu Antalya’da havaların da güzel olması nedeni ile oldukça verimli bir çalışma yaparak idmanlarına başladı.

Günde çift idman şeklinde gerçekleşen kampta özellikle yeni futbolcuların katılımı ile toplu taktik çalışma üzerinde duran teknik direktör İltaç Karayel yeni oyuncuları takıma monte etmeye çalışıyor.

 

İLK MAÇ GG İLE

 

Yenicami Teknik Direktörü İltaç Karayel yaptığı açıklamada, Antalya’da bulundukları süre içinde iki maç yapacaklarını bunların birinin ülkemiz takımlarından Gençlik Gücü ile olacağını söyledi.

İltaç Karayel kamp süresi sona ermeden Türkiye takımlarından biriyle de bir hazırlık maçı yapacaklarını sözlerine ekledi.

Karayel, “Kampı iyi değerlendirip Kıbrıs’a hazır bir şekilde dönmek istiyoruz” diye sözlerini bitirdi.

 

MASSA YARIN KATILACAK

 

Bu arada izin alarak kampa katılmayan Massa’nın yarın kulüp başkanı Kaan Kaner ile birlikte kampa katılacağı da öğrenildi.

Yenicami kafilesinde yeni transferler Behiç ve Ünal ile birlikte 22 futbolcu yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 743 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler