1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ANLAYIŞ BEKLİYORUM'
ANLAYIŞ BEKLİYORUM

'ANLAYIŞ BEKLİYORUM'

Küçük Kaymaklı’da Pazartesi akşamı gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında, teknik heyetin de görüşü alınarak takımın deneyimli futbolcusu Çağın Çerkez satış listesine konulmuştu. Yaşanan bu gelişmeler sonrası kulübünden onay alarak transfer görü

A+A-

 

 

Küçük Kaymaklı’nın yeni sezonda kadroda düşünmediği ve satış listesine koyduğu Çağan Çerkez bugüne kadar yeşil siyahlı ekibe verdiği hizmelerin göz önünde bulundurulmasını ve trasnferi konusunda anlaşyış beklediğini söyledi

 

“ÇETİNKAYA’DA OYNAMAK İSTİYORUM”... Çağan Çerkez: “Neredeyse Kaymaklı’da bütün kupaları kazandım, şampiyonluk yaşadım. Hizmetlerim göz önünde bulundurulsun. Çetinkaya’da bir yıl kiralık olarak forma giymek istiyorum. İnşallah olur” dedi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Küçük Kaymaklı’da Pazartesi akşamı gerçekleşen yönetim kurulu toplantısında, teknik heyetin de görüşü alınarak takımın deneyimli futbolcusu Çağın Çerkez satış listesine konulmuştu.

Yaşanan bu gelişmeler sonrası kulübünden onay alarak transfer görüşmeleri yapmasına izin veren Çağan Çerkez ile ligin son şampiyonu Çetinkaya yakından ilgileniyor.

Deneyimli futbolcu Çağan Çerkez YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada kulübünden transferi konusunda anlayış beklediğini dile getirdi.

 

ÇERKEZ: “ÇETİNKAYA’DA 1 YIL KİRALIK OYNAMAK İSTİYORUM”

Uzun yıllar Küçük Kaymaklı’ya hizmet ettiğini dile getiren Çerkez, “Neredeyse Kaymaklı’da bütün kupaları kazandım, şampiyonluk yaşadım. Transferimle ilgili anlayış bekliyorum” diye konuştu. Futbol oynamak istediğini dile getiren Çerkez, “Çetinkaya ile bir görüşmem oldu. 1 yıl Çetinkaya’da kiralık olarak forma giymek istiyorum. İnşallah olur” dedi.

 

“KAYMAKLI’YA KIRGIN DEĞİLİM”

Satış listesine konulan Çağan Çerkez, yaşanan gelişmeler sonrası Küçük Kaymaklı’ya kırgın olmadığını dile getirdi. “Enver hoca ile yaşanan problemlerden dolayı olay bu duruma geldi” diyen Çerkez, bugüne kadar yeşil siyahlı ekibe verdiği hizmetlerin göz önünde bulundurulmasını ve anlayış beklediğini söyledi. Transferin iki kulüp arasındaki yöneticilerin görüşmelerine kaldığını belirten deneyimli futbolcu, futbol oynamak istediğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 637 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler