1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ANI TURNUVASI MTG’NİN
ANI TURNUVASI MTG’NİN

ANI TURNUVASI MTG’NİN

6. Şehit Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Şemmedi, Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu U 19 Gençler Anı Futbol Turnuvası tamamlandı

A+A-

 

 

 

    

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü’nün düzenlediği 6. Şehit Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Şemmedi, Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu U 19 Gençler Anı Futbol Turnuvası önceki gün oynanan final ve üçüncülük maçları ile tamamlandı.

12-14 Eylül tarihleri arasında Gazimağusa Canbulat Stadı’nda yapılan turnuvada Mağusa Türk Gücü ile birlikte Gençler Birliği, Çanakkale ve Mehmetçik U 19 genç takımlar mücadele etti. Bir dakikalık saygı duruşu sonrasında başlayan final maçında Mağusa Türk Gücü, Çanakkale’yi 3-2 mağlup ederek turnuva şampiyonu oldu. Mehmetçik ile Gençler Birliği arasında oynanan üçüncülük maçında ise normal süresi 5-5 beraberlikle sonuçlanan maçı penaltı atışları sonunda 6-5 kazanan Mehmetçik üçüncü oldu.

MTG 6. Şehit Hüseyin Akil Hoca, Mehmet Şemmedi, Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu U 19 Gençler Anı Futbol Turnuvası final ve üçüncülük maçlarının ardından düzenlenen ödül töreninde turnuvaya katılan tüm takımlara kupalar, maçları yöneten hakemlere ve merhumların ailelerine plaketler ve madalyaları Mağusa Türk Gücü 2. Başkanı Tolga Özçelik, yönetici İbrahim Konti, Ömür Atamer, Oral Müezzinoğlu, Mağusa Türk Gücü sportif direktörü ve A takım teknik direktörü Ahmet Ogan, Hüseyin Akil Hoca’nın oğlu Abdurrahman Akil Hoca, Mehmet Şemmedi’nin oğlu Levent Şemmedi, Nihat Akterzi’nin oğlu Mehmet Ali Akterzi, torunu Nihat Akterzi, Yıldıray Fenercioğlu’nun oğlu Nihat Fenercioğlu tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 473 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler