1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AMCAOĞLU TEPKİLİ
AMCAOĞLU TEPKİLİ

AMCAOĞLU TEPKİLİ

Gönyeli teknik direktörü Mehmet Amcaoğlu antrenmana çıkmadığı ve görevi bırakacağı yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi.

A+A-

 

Gönyeli teknik direktörü Mehmet Amcaoğlu antrenmana çıkmadığı ve görevi bırakacağı yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi. Amcaoğlu antrenmanda yer aldığını belirtirken yaşanan gelişmeler ile ilgili olarak bugün bir basın bildirisi yayınlayacakları öğrenildi

 

Gönyeli’de ligde istenilen sonuçların alınaması sonrası sıkıntılı günler yaşanırken, teknik direktör Mehmet Amcaoğlu’nun takımın antrenmanına katılmayıp görevi bırakacağı yönündeki haberler camiada şok etkisi yarattı. Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Mehmet Amcaoğlu çıkan haberlere tepki gösterdi.

 

“RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI ANTRENMANI KENARDAN İZLEDİM”

Takımın antrenmanına katılmadığı yönde çıkan haberlerin aksine kendisinin bir takım rahatsızlıkları olduğu ve gerçekleşen antrenmandan 10 dakika önce sahaya gittiğini söyleyen Amcaoğlu, rahatsızlığından dolayı antrenman programını yardımcısına verdiğini ve kendisinin çalışmayı saha kenarından izlediğini söyledi. Amcaoğlu bununla birlikte antrenmanın ardından futbolcuları Kadri’ye özel bir idman yaptırdığını sözlerine eklerken

 

BAŞTAŞ: “HOCAMIZLA SORUNUMUZ YOK”

Gönyeli yöneticisi Ahmet Baştaş hocaları ile herhangi bir anlaşmazlıkları olmadığını belirtti. Yaşanan gelişmeler ile ilgili olarak bugün bir basın bildirisi yayınlayacaklarını belirten Baştaş, Amcaoğlu ile herhangi bir sorunları olmadığı bu yola hep beraber devam edeceklerini dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 647 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler