1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALTYAPI TURNUVASI 18 OCAKTA
ALTYAPI TURNUVASI 18 OCAKTA

ALTYAPI TURNUVASI 18 OCAKTA

Gönyeli Tenis Kulübü’nün düzenlediği ve sponsorluğunu Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın yaptığı Altyapı Tenis Turnuvası 18-22 Ocak 2012 tarihlerinde yapılıyor

A+A-

 

 

 

 

Gönyeli Tenis Kulübü’nün düzenlediği ve sponsorluğunu Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın yaptığı Altyapı Tenis Turnuvası 18-22 Ocak 2012 tarihlerinde yapılıyor. Son müracaat tarihinin 13 Ocak 2012 olduğu turnuvada kura çekilişi 16 Ocak 2012 tarihinde saat 18.30’da Gönyeli Tenis Kulübü lokalinde yapılacak. 6-7,8,9,10 ve 11 yaş kategorilerinden oluşan turnuvaya katılmak isteyen minik raketler  yyonluer@yahoo.com.tr e-mail adresinden, gerekse kulüpleri aracılığı ile baş vura bilecekler.

Gönyeli Tenis Kulübü’nden yapılan açıklamada; Gönyeli Tenis Kulübü olarak özellikle turnuvaya gelecek olan ailelerimiz güzel bir ortamda çocuklarını izleye bilmeleri için kulüp lokalimiz de yenilikler ve tadilat yaptık. Belediyemizle yaptığımız görüşmeler sonrasında çevre düzenlemesi çerçevesinde turnuva tarihine kadar kulüp arazisinin tellemesini bitirmeye çalışacağız. Turnuva süresince tenis severlerin turnuvamıza gelmesini ve minik raketlere moral vermesini bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 794 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler