1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALTINCI HAFTA BAŞLIYOR
ALTINCI HAFTA BAŞLIYOR

ALTINCI HAFTA BAŞLIYOR

Devlet Daireleri arası halı saha futbol turnuvasında altıncı hafta maçları bugün başlıyor.

A+A-

 

 

Devlet Daireleri arası halı saha futbol turnuvasında altıncı hafta maçları bugün başlıyor. Tiga Otomotiv sponsorluğunda devam eden turnuvada adım adım çeyrek finale geliniyor. Metehan Kemal Küçük Halı Sahası’nda oynanan maçlarda “A” Grubu maçları Salı, “B” Grubu maçları Çarşamba akşamı yapılmakta.

Gruplarda ilk 4 sırada yer alacak takımların bir üst tura çıkacağı turnuvada, “A” grubunda Ekonomi Bakanlığı ile Telefon Dairesi ilk iki sırayı paylaşıyor. 9 puanlı Araç Kayıt Dairesi, Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ve Tarım Dairesi takımları ise üçüncü ve dördüncü sırada yer almak için mücadele ediyor. Grupta bugün oynanacak olan maçlarda dananın kuyruğu kopabilir.

Tiga Otomotiv sponsorluğundaki Devlet Daireleri Halı Saha Futbol Turnuvası’nın “B” Grubunda ise yenilgisiz lider İçişleri Bakanlığı ile ikinci Maliye Bakanlığı yarın (3 Ekim Çarşamba) karşılaşacak. Yarının açılış maçındaki Sosyal Sigortalar ile Hazine ve Muhasebe Dairesi karşılaşması da grupta sıralamayı önemli ölçüde etkileyecek. Maç programı ve puan durumları şöyle:

 

A GRUBU

Bugün

Saat 18.00: Ekonomi Bakanlığı- Devlet Hastanesi

Saat 19.00: Dışişleri Bakanlığı- Meclis

Saat 20.00: Merkezi Cezaevi- Tarım Dairesi

Saat 21.00: Telefon Dairesi- Araç Kayıt Dairesi

 

B GRUBU

Yarın

Saat 18.00: Sosyal Sigortalar D.- Hazine ve Muhasebe D.

Saat 19.00: Maliye Bakanlığı- İç İşleri Bakanlığı

Saat 20.00: Spor Dairesi- Gümrük Dairesi

Saat 21.00: Su İşleri- Jeoloji M.Dairesi

 

 

Bu haber toplam 374 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler