1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALTIN AYAKÇA KORMACİT’TE DÖNDÜ
ALTIN AYAKÇA KORMACİT’TE DÖNDÜ

ALTIN AYAKÇA KORMACİT’TE DÖNDÜ

Türk Bankası Ltd.’in başlattığı Çevreye Duyarlılık Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Altın Ayakça Bisiklet Gezisi bu yılda da devam ediyor.

A+A-

 

 

Türk Bankası Ltd.’in başlattığı Çevreye Duyarlılık Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Altın Ayakça Bisiklet Gezisi bu yılda da devam ediyor. Yılın ilk Altın Ayakça Bisiklet Gezisi 11 Mart 2012, Pazar günü Kormacit’te gerçekleşti.

Akcan Bisiklet’in katkıları ile profesyonel bisikletçilerin gözetiminde gerçekleşen yılın ilk Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’ne Türk Bankası Ltd. Genel Müdürü Yunus Rahmioğlu ve eşi de dahil toplam 79 Türk Bankası Ltd. çalışan ve yakını katıldı.

Sabah saat 11.30’da, kapalı ancak güzel bir havada gerçekleşen Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’ne katılanlar, hem ülkemizin güzel bir yerini gezme, hem de spor yapma olanağından yararlandılar. Kormacit’ten başlayan bisiklet gezisi, Sadrazamköy’e kadar devam etti.

“Yaşanabilir bir ada, sürdürülebilir bir yaşam için çalışıyoruz” temasıyla gerçekleşen Altın Ayakça Bisiklet Gezisi etkinliğine katılanlar, Sadrazamköy’deki Gola restoran’ta birlikte bir öğle yemeği yiyip, yorgunluk attılar.

İlk kez bu etkinlikte, Altın Ayakça Bisiklet Gezisi’ne katılmak istemeyen Türk Bankası Ltd. çalışan ve yakınları için de değişik etkinlikler düzenlendi. Bu etkinliklerden biri de Sadrazamköy’de düzenlenen yürüyüş oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 527 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler