1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALTI KIRMIZI KART ÇIKTI
ALTI KIRMIZI KART ÇIKTI

ALTI KIRMIZI KART ÇIKTI

Telsim Süper Lig’in 7’nci haftasında oynanan karşılaşmalarda maçı yöneten hakemler 5 kez kırmızı kartına başvurdu. Doğan Türk Birliği ile Cihangir karşılaşmasının 86’ncı dakikasında Cihangir savunma oyuncusu Ferda, gördüğü ikinci sarı ka

A+A-

 

 

 

Telsim Süper Lig’in 7’nci haftasında oynanan karşılaşmalarda maçı yöneten hakemler 5 kez kırmızı kartına başvurdu. Doğan Türk Birliği ile Cihangir karşılaşmasının 86’ncı dakikasında Cihangir savunma oyuncusu Ferda, gördüğü ikinci sarı kart nedeni ile oyun dışında kaldı.

Göçmenköy ile Küçük Kaymaklı arasında oynanan ve Kaymaklı’nın 1-0 üstünlüğü ile tamamlanan maçta konuk takım futbolcusu Jeffrey, bu maçın 34’üncü dakikasında gördüğü ikinci sarı kart nedeni ile oyun dışında kalırken, Göçmenköy kalecisi Okan, aynı maçın son dakikasında çift sarı kart nedeni ile kırmızı kart gördü.

Haftanın olayları ile dikkat çeken Düzkaya – Çetinkaya maçında 3 kırmızı kart gösterildi. Çetinkaya’dan Uğur 27’nci dakikada direk kırmızı kart ile takımını 10 kişi bıraktı. Bu kartın ardından Düzkaya kaptanı Serdar gördüğü kırmızı kart ile oyun dışında kalırken, 73’üncü dakikada Düzkaya futbolcusu Volkan yaptığı müdahale sonrası ikinci sarı kart nedeni ile kırmızı kart gördü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 600 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler