1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALTAY: SIRADA LİG VE KUPA VAR
ALTAY: SIRADA LİG VE KUPA VAR

ALTAY: SIRADA LİG VE KUPA VAR

Sezonun ilk ve en büyük kupası olan Süper Kupa’yı, Federasyon Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği’ni Cihangir Stadı’nda oynadığı süper futbol ile 4-2 yenerek kazanan efsane Çetinkaya’da moral motivasyon adeta zirve yaptı. Bu bağl

A+A-

 

 

Çetinkaya’da moral motivasyon zirve yaparken, teknik direktör Turan Altay sezon öncesi koydukları 3 hedeften birine ulaştıklarını vurguladı

 

Sezon öncesi oynadıkları 10 hazırlık maçının 9’unu kazandıklarına dikkat çeken Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, Süper Kupa, lig ve federasyon kupası olmak üzere bu sezon hedeflerinde üç kupa olduğuna vurgu yaparak, Süper Kupa’dan sonra lig ve kupada da mutlu sona ulaşıp tarihi bir başarı elde etmek istediklerini söyledi

 

Süper Lig’in açılış maçında Lapta’yı ağırlayacaklarını ifade eden Altay, Süper Kupa’nın moral motivasyonuyla lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirterek, form grafiklerinin her geçen gün yükseldiğini dile getirdi

 

Necmi BELGE

 

Sezonun ilk ve en büyük kupası olan Süper Kupa’yı, Federasyon Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği’ni Cihangir Stadı’nda oynadığı süper futbol ile 4-2 yenerek kazanan efsane Çetinkaya’da moral motivasyon  adeta zirve yaptı.

Bu bağlamda konuştuğumuz,  Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay, Süper Kupa maçına çıkarken,   bu maça çıkarken, bu sezon hedeflerinde üç kupa olduğunu söyledi.

Bu kupaların sırasıyla Süper Kupa, Süper Lig ve Federasyon Kupası olduğunu ve bunlardan en büyüğü olan Süper Kupa’yı kazandıklarını, geriye iki kupa kaldığını vurgulayan Altay, amaçlarının, bu iki kupayı da kazanmak ve Çetinkaya camiasına uzun bir aradan sonra böyle bir tarihi başarı yaşatmak olduğunu belirtti.

Önümüzdeki hafta Süper Lig’in başlayacağını anımsatan Altay, kazandığımız Süper Kupa’nın moral motivasyonuyla lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerinin altını çizdi. Altay,  bu hafta amaçlarının 28 Eylül 2012 Cuma akşamı kendi sahalarında (Atatürk Stadı)  oynayacakları Lapta maçını kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmak olduğunu söyledi.

 

10 MAÇTA 9 GALİBİYET

 

Altay, hazırlık devresi hakkında konuşurken,  takım olarak zaten iyi durumda olduklarını, yaptıkları 10 hazırlık maçından sadece bir tanesini kaybettiklerini anımsattı.

Yaptıkları program gereği, form grafiklerinin her geçen gün yükseldiğini dile getiren Altay, lig içerisinde istedikleri haftalarda form grafiklerini en üste çekecek güçte olduklarını da sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 504 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler