1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'ALNIMIZ AÇIK'
ALNIMIZ AÇIK

'ALNIMIZ AÇIK'

K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, yeni teknik direktörlerinin çıktığı ilk antrenmanda “Günlerdir süren kaos, yeni hocamızla bitti” dedi.

A+A-

 

 

K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, yeni teknik direktörlerinin çıktığı ilk antrenmanda “Günlerdir süren kaos, yeni hocamızla bitti” dedi. Yaşananlarda bazı takımların kendilerine pay çıkararak üzerlerine geldiğini söyleyen Başman “Herkes kendi mazisine baksın, leş kargası gibi saldırmasınlar” dedi

 

Küçük Kaymaklı Spor Kulübü Başkanı Ali Başman, dün yeni teknik direktörleri Mustafa Özarabacı’nın ilk antrenmanında Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda yaşanan gelişmelerle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 “Günlerdir Süren kaos, yeni hocamızın gelmesi ile noktalandı” diye konuşan Başman “Bu saatten sonra yaşananlarla ilgili olarak çok fazla yorum yapmak istemiyoruz. Olayın yanlış olduğu kesin. Fakat bununla ilgili olarak KTFF’yi göreve davet ettik. Muhakkak surette araştırmalarını yapsınlar. Gerekli ceza da neyse verilsin” diye konuştu.

 

“DÜZKAYA BİZDEN İYİ BİR TAKIM DEĞİL”

Ligde sekiz maçta sekiz galibiyet alamazlarsa şampiyon olamayacaklarını bildiklerini söyleyen Başman “Onun için bu Düzkaya olur, Çetinkaya olur, Yenicami olur hiç fark etmez. Sahaya muhakkak surette galibiyet için çıkacağız. Ben şahsen Düzkaya’dan çekinmiyorum. Dört maçta dört galibiyet almış olabilirler ama Düzkaya bizden iyi bir takım değildir” diye konuştu.

 

“LEŞ KARGALARI” BENZETMESİ

Son günlerde eski teknik direktörleri Vehbi Özerem’in Düzkaya futbolcusu Hüseyin Şevki’yi arayarak telkinde bulunduğu iddialarından bazı kulüplerin kendilerine pay çıkararak üzerlerine geldiğini söyleyen Başman “Bir kere herkes kendi mazisine baksın. Zamanında nasıl kümede kaldıklarını düşünsünler, zamanında nasıl şampiyonluklar yaşadıklarını düşünsünler. Federasyonu göreve davet ettik, bizim alnımız açıktır. K.Kaymaklı bu sene ligde şampiyon olacaktır. Zaten rakiplerimizin hepsini nasıl yendiğimizi görüyorsunuz. Yaralı hayvanlar üzerine leş kargaları saldırır ya, kimse leş kargaları gibi saldırmasın. Biz yara almış olabiliriz ama tekrardan şahlanıp yolumuza devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 458 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler