1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALKOL İLE GELEN ACI SON
ALKOL İLE GELEN ACI SON

ALKOL İLE GELEN ACI SON

İNSANLIK DRAMI Lefkoşa’da sakin 48 yaşındaki Kıbrıslı Türk Cafer Erkut, dün kaldığı belediye ambarı içerisinde ölü bulundu. Erkut uzun zamandır alkol bağımlısıydı… Ve dün bedeni yaşadıklarına dayanamadı, acı çekerek can verdi…

A+A-

 

 

İNSANLIK DRAMI

 

Lefkoşa’da sakin 48 yaşındaki Kıbrıslı Türk Cafer Erkut, dün kaldığı belediye ambarı içerisinde ölü bulundu. Erkut uzun zamandır alkol bağımlısıydı… Ve dün bedeni yaşadıklarına dayanamadı, acı çekerek can verdi…  

 

 

Lefkoşa’da sakin 48 yaşındaki Cafer Erkut, dün kaldığı belediye ambarı içerisinde ölü bulundu. Erkut’un cesedi, dün saat 12.00’de Lefkoşa’da Yenişehir bölgesindeki Belça Market’in arkasında, ikametgah olarak kullandığı belediyeye ait barakada bulundu. Dün sabahın ilk saatlerinde yaşamını yitiren Erkut’un ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı ve soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Midesinden rahatsızlığı olduğu öğrenilen Erkut’un, kısa süre önce kan kustuğu ve halsiz olduğu belirtildi. Cafer Erkut’un cansız bedeni, Gürdal Atamel adlı genç arkadaşı tarafından bulundu.

Cafer Erkut’un ölüm haberini alan kardeşi Hakan Erkut ise Lefkoşa Hastanesi morguna giderek kardeşini teşhis etti. Kardeşinin ölümüyle yıkılan hakan Erkut, gözyaşlarına boğuldu.

 

ALKOL TEDAVİSİNİN ARDINDAN YENİDEN SOKAĞA…

Hayatta bir kızı olan Cafer Erkut’un yıllar önce dülgerlik yaptığı öğrenildi. Bir gözü görmeyen Cafer Erkut’un sürekli içki içtiği ve kısa süre önce kardeşine midesinin ağrıdığını ve kan kustuğunu söylediği aktarıldı.

Yaşamını tek göz bir odada ve normal sağlık koşullarından uzak sürdüren Cafer Erkut’un, yıllardır alkol bağımlısı olduğu ve 6 ay alkol tedavisi gördüğü aktarıldı. Barış, Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından gidecek bir yeri olmayan Erkut’un, eski sağlıksız yaşamına dönerek yeniden alkole başladığı söylendi.

Cafer Erkut’un daha önce boşaltılan Su İşleri Dairesi’nin binasında yaşadığı, orası yandığı zaman sokakta kaldığı belirtildi. Ardından konunun LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları’na bildirildiği ve Başkan’ın ambarlardan birinde kalabileceğine izin verdiği iddia edildi.

 

AYRINTILAR BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1055 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler