1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali ve Kalifa devreyi kapattı
Ali ve Kalifa devreyi kapattı

Ali ve Kalifa devreyi kapattı

Son dört haftada arka arkaya aldıkları farklı mağlubiyetlerle kötü günler geçiren Cihangir’de yaşanan sakatlıklar moralleri bozdu.

A+A-

Hüseyin KIRAL

Son dört haftada arka arkaya aldıkları farklı mağlubiyetlerle kötü günler geçiren Cihangir’de yaşanan sakatlıklar moralleri bozdu. Son oynanan Küçük Kaymaklı maçında sakatlığından dolayı ağrıları artan ve oyuna devam edemeyen genç kanat oyuncusu Ali Öztürk ile ayağına aldığı darbe neticesinde sakatlanarak Kolan Hastahanesi’nde tedaviye alınan yabancı oyuncu Kalifa Dembele’nın durumlarının ciddi olduğu öğrenildi.

Son üç haftadır sahaya sağ ayak arka baldırındaki yırtık nedeni ile ağrılar içinde çıkan ve iğne ile oynamaya çalışan Ali Öztürk, K. Kaymaklı karşılaşmasının 37’inci dakikasında ağrılarının artması sonucu yerini Doğan Işıker’e bırakmıştı. Kalifa Dembele ise oyunun 28’inci dakikasında ayağına aldığı darbe sonucunda karşılaşmaya devam edemedi. Kalifa, önceki geceyi ayağındaki iç kanama nedeni ile hastanesinde geçirirken, her iki futbolcunun da sakatlıklarının ciddiyetini koruduğunu ve ikinci devreye ancak yetişebilecekleri bilgisi edinildi. 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler