1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Ali Serçin Anı Futbol Turnuvası' başladı
Ali Serçin Anı Futbol Turnuvası başladı

'Ali Serçin Anı Futbol Turnuvası' başladı

Baf Ülkü Yurdu (BÜY) tarafından düzenlenen Ali Serçin Anı Futbol Turnuvası dün başladı. Yıldız ve minik takımların mücadele ettiği turnuvada BÜY Minik ve Yıldız, TOL Minik Yıldız, TOL Minik Yıldız, B. Bağcıl Minik Yıldız takımları karşılaştılar. Turnuvay

A+A-

Baf Ülkü Yurdu (BÜY) tarafından düzenlenen Ali Serçin Anı Futbol Turnuvası dün başladı.

Yıldız ve minik takımların mücadele ettiği turnuvada BÜY Minik ve Yıldız, TOL Minik Yıldız, TOL Minik Yıldız, B. Bağcıl Minik Yıldız takımları karşılaştılar. Turnuvaya daha önce katılması beklenen Kozan ve Cihangir minik ve yıldız takımları katılmaması nedeniyle turnuvaya B. Bağcıl minik ve yıldız takımları turnuvaya dahil edildi

Ulus Sediral ve eski hakem Mustafa Ömürlü’nün yönettiği ilk gün karşılaşmalarını BÜY Başkanı Mehmet Kadri, BÜY eski Başkanı Mustafa Ali Şefik ve Merhum Ali Serçi’nin ailesi izledi.

İlk maçta Gönyeli ile TOL yıldız takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı TOL Yıldızları 4-1 kazandı. Minikler karşılaşmasında ise, B. Bağcıl TOL karşısında 2-0 galip geldi.

BÜY Yıldız Takımı rakibi B. Bağcıl Yıldız Takımı’nı 15-0 mağlup ederken; BÜY Minik Takımı ile Gönyeli Minik Takımı karşılaşmasının galibini penaltı atışları belirledi. Normal süresi 0-0 beraberlikle tamamlanan karşılaşmanın galibi 4-2’lik skorla BÜY oldu.

Bu haber toplam 803 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler