1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALİ CAMPBELL KIBRIS’TA
ALİ CAMPBELL KIBRIS’TA

ALİ CAMPBELL KIBRIS’TA

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları, dünyaca ünlü İngiliz solist Ali Campbell ve "UB40"yi kabul etti

A+A-

ALİ CAMPBELL KIBRIS’TA

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, dünyaca ünlü İngiliz solist Ali Campbell ve “UB40”yi kabul etti.

LTB’den yapılan açıklamaya göre, Media Works Organizasyon tarafından getirilen ve yarın gece Escape Beach Clup’ta konser verecek olan Ali Campbell ve “UB40” grubu, Kuzey Kıbrıs’ta bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Solist Ali Campbell, Kuzey Kıbrıs’ı az da olsa gezme fırsatı bulduğunu ve çok beğendiğini söyleyerek, burada ev satın almayı da düşündüğünü ifade etti.

Buradaki turistik yerleri kendi facebook’una koyacağını belirten Campbell, “Böylece dünyanın dört bir yanından hayranlarım Kuzey Kıbrıs’ı duyacak ve görecek” dedi.

BULUTOĞLULARI

LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları da, gençliğinden beri Ali Campbell ve UB40’yi dinlediğini ve hayranları olduğunu söyleyerek, onları KKTC’de görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bulutoğluları, dünyaca ünlü solist Ali Campbell ve “UB40”nin ülkede konser veriyor olmasının Kuzey Kıbrıs’ın tanıtımına da önemli katkı sağlayacağına vurgu yaptı.

Bu haber toplam 2011 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler