1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ALİ BAŞMAN'LA DEVAM
ALİ BAŞMANLA DEVAM

ALİ BAŞMAN'LA DEVAM

Telsim Süper ligin güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da gerçekleşen Olağan Genel Kurulda başkanlık için tek aday olan Ali Başman oy birliği ile yeniden başkanlığa getirildi. Tüzük gereği oluşturulan Divan başkanlığını, kulüp eski başkanlardan Hasa

A+A-

 

 

Telsim Süper ligin güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da gerçekleşen  Olağan Genel Kurulda başkanlık için tek aday olan Ali Başman oy birliği ile yeniden başkanlığa getirildi.

 

 

Başkan Ali Başman, “geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdığımız iki kupayıda, bu yıl takımın kilit yerlerine yapılacak transferlerle alacağımızın müjdesini şimdiden veririm” dedi.

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Telsim Süper ligin güçlü ekiplerinden Küçük Kaymaklı’da gerçekleşen  Olağan Genel Kurulda başkanlık için tek aday olan Ali Başman oy birliği ile yeniden başkanlığa getirildi.

Tüzük gereği oluşturulan Divan başkanlığını, kulüp eski başkanlardan Hasan Tosunoğlu yaparken, divan sekreterliğini Ahmet Tüççar ile Mert Atakan yaptı.

Yüze yakın üyenin katıldığı olağan genel kurulda, ilk önce Atatürk’ün ve Küçük Kaymaklı Şehitlerin anısına saygı duruşu yapıldı.

Başkan Ali Başman, faaliyet raporunu, Mali İşler Sorumlusu Ünsal Aröz’de mali raporu genel kurula sundu. Her iki raporda oy birliği ile kabul oldu.

Tüzük gereği başkanlı seçimine geçildi ve olağan genel kurulda kulüp başkanlığı için tek aday olan Ali Başman, oy birliği ile yeniden başkanlığa getirildi.

 

BAŞMAN’DAN İKİ KUPA SÖZÜ

 

Yeniden Küçük Kaymaklı Spor Kulübü başkanlığına getirilen Ali Başman yaptığı konuşmada genel kurul üyelerine teşekkür ederken “geçtiğimiz sezon kıl payı kaçırdığımız iki kupayı, bu yıl takımın kilit yerlerine yapılacak transferlerle alacağımızın müjdesini şimdiden veririm” dedi.

Başman, genel kurulda yönetim kurulunu, denetleme ve onur kurulunu da açıkladı.

 

YÖNETİM KURULU

 

Başkan…Ali Başman, Ali Kamacıoğlu, Savaş Atakan, Tolga Atakan, İbrahim Mısırlıoğlu, Candan Kortay, Kemal Kavaz, Vedat Yorucu, Özgün Özkuş, Ünal Aröz, Ahmet Karavelioğlu, Akay Aşina, Kemal Özekmekci ve Alkın Günbatı

 

DENETLEME KURULU

 

Vedat Soysal, Mert Atakan ve Ahmet Soyatlı

 

ONUR KURULU

 

Ahmet Luricinalı, Mehmet Kavaz, Yusuf Yarınlar, Yılmaz Öztürk, Veli Taşkıran ve Ahmet Kavaz

 

 

 

 

Bu haber toplam 835 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler