1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akıncı’nın Güzelyurt Çalışma Ofisi açıldı
Akıncı’nın Güzelyurt Çalışma Ofisi açıldı

Akıncı’nın Güzelyurt Çalışma Ofisi açıldı

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı’nın Güzelyurt Çalışma Ofisi hizmete girdi.

A+A-

 

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı’nın Güzelyurt Çalışma Ofisi hizmete girdi.
“Daha güzel bir gelecek için gönüllüyüm’ diyenlerin özverili çalışmaları ve katkılarıyla düzenlenen ofisin açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti.
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Akıncı, hep birlikte bir yola çıkıldığını kaydederek, “Yolumuzda kararlılıkla ve inançla yürüyoruz. Birlikte yürüdüğümüz bu yolun sonunda başarı var” diye konuştu. Akıncı,  Bu süreçte kendisine açık destek veren, Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP), Birleşik Kıbrıs Partisi (BKP) ve bunun yanı sıra, her geçen gün artan destekleriyle her renkten, her siyasi görüşten yurttaşlara da teşekkür etti.
Akıncı konuşmasında halka vaat ettiği dört temel ilke çerçevesinde gelecek kuşakların belirsizlikten kurtulması için çözüm odaklı siyaseti uygulayıp, çözüm için tüm gücünü sarf edeceğini; Türkiye ile saygın ve kişilikli bir ilişki kuracağını; bağımsız ve tarafsız bir Cumhurbaşkanı olacağını, toplumsal konulara duyarlılık göstereceğini bir kez daha vurguladı.
Akıncı konuşmasının sonunda bir duyuru yaparak 14 Ocak Çarşamba akşamı saat 19.30’da Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Salonu’nda bir tanıtım etkinliği yapılacağı bilgisini de vererek etkinlikte vizyonunu daha ayrıntılı olarak kamuoyuyla paylaşacağını kaydetti.

DEĞİŞİM FİKİRLERLE GELECEK

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı Çalışma Ofisi Gençlik Grubu “Değişim” temalı seminer düzenledi.
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı önemli olanın zihinsel duvarları aşmak olduğunu söyledi.
Seminerin sonunda söz alan Akıncı da zihinlerdeki engelleri aşmanın önemine işaret ederek, “Kıbrıs’taki duvar da elbet bir gün kaldırılacak, ama ona giden süreçte öncelikli olan beyinlerimizdeki duvarları kaldırmaktır” diye konuştu.

Bu haber toplam 1216 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler