1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Akıncı “bölge toplantılarına” başlıyor
Akıncı “bölge toplantılarına” başlıyor

Akıncı “bölge toplantılarına” başlıyor

Akıncı, geçtiğimiz yılın yaz aylarından beri sürdürdüğü köy ziyaretlerinin ardından, bölgesel toplantılarda yurttaşlarla buluşmalarını devam ettiriyor.

A+A-

 

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı 19 Nisan’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları kapsamında ülkedeki tüm köyleri tek tek ziyaretinin ardından bu kez de ‘Bölge Toplantıları’ ile yurttaşlarla bir araya gelmeye devam edecek.
Seçim çalışmalarını sürdüren Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı, geçtiğimiz yılın yaz aylarından beri sürdürdüğü köy ziyaretlerinin ardından, bölgesel toplantılarda yurttaşlarla buluşmalarını devam ettiriyor.
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Akıncı ‘İlk olarak köylerimizi tek gezerek yurttaşlarımız ile bir araya geldik. Hem köylülerimizin sorunlarını yerinde görüp dinledik hem de onlarla “Dört Boyutlu Siyasetimizi” paylaştık. Şimdi de bölge toplantılarımızı gerçekleştirecek, daha yoğun kitleler ile bir araya gelerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Ülkemizin insanları ses veriyor, sorunlarını anlatıyor ve geleceği nasıl görmek istediklerini dile getiriyorlar. Çok net görüyorum ki ortaya koyduğumuz vizyon ile yurttaşlarımızın geleceği nasıl şekillendirmek istedikleri birbiri ile örtüşüyor. Güzel bir geleceği bu topraklarda yaşayan dili, dini, ırkı, rengi ve kökeni ne olursa olsun hepimiz, birlikte şekillendireceğiz.
Bu kararlılık ve yurttaşın iradesinin 19 Nisan günü sandığa da aynı şekilde yansıyacağına ilişkin inancım tamdır’ diye konuştu.

Bu haber toplam 886 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler