1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘AKDENİZ KUPASI’ OLİN EDİRNE’NİN
‘AKDENİZ KUPASI’ OLİN EDİRNE’NİN

‘AKDENİZ KUPASI’ OLİN EDİRNE’NİN

Türkiye Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Aliağa Petkim ve Hacettepe Üniversitesi takımları üç gün boyunca Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda Akdeniz Kupası’nda kozlarını paylaştı. Türkiye Beko Basketbo

A+A-

 

 

Türkiye Beko Basketbol Ligi takımlarından Olin Edirne, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Aliağa Petkim ve Hacettepe Üniversitesi takımları üç gün boyunca Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda Akdeniz Kupası’nda kozlarını paylaştı.

Türkiye Beko Basketbol Ligi’nin güçlü temsilcilerinin Olin Edirne, Mersin BŞB, Aliağa Petkim ve Hacettepe Üniversitesi’nin yer aldığı takımlar hazırlık kapsamında Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde hazırlık kamplarında bulunduktan sonra geçtiğimiz gün ülkemize gelmişti. Üç gün boyunca çekişmeli ve heyecanlı anlar yaşanan özel turnuva dün sona erdi.

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda son gün karşılaşmalarında sabah oynanan maçta Aliğa Petkim rakibi Mersin Büyük Şehir Belediyesi’ni 78-71 yendi. Günün son karşılaşmasında ise Hacettepe Üniversitesi karşısında sahadan 61-54 galip ayrılan taraf Olin Edirne takımıydı. Üç gün sonunda alınan galibiyetlere dünkü sonuçlar da eklenince Akdeniz Kupası’nın şampiyonu Olin Edirne oldu.

 

Bu haber toplam 950 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler