1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AKDENİZ HAT-TRİCK YAPTI
AKDENİZ HAT-TRİCK YAPTI

AKDENİZ HAT-TRİCK YAPTI

Akdeniz Nurçelik Spor Birliği, 3’üncü galibiyetini alırken kalesinde de ilk golü gördü

A+A-

 

 

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 2’nci Ligi Marmara “B” Grubu’nda Akdeniz Nurçelik Spor Birliği adı ile mücadele eden temsilcimiz, üçüncü karşılaşmasında rakibi Kireçburnu’nu 8-1 mağlup etti

 

Türkiye Futbol Federasyonu 2’nci Ligi’nin Marmara “B” Grubu’nda mücadele eden Akdeniz Nurçelik Spor Birliği önceki gün oynadığı üçüncü karşılaşmasını da 8-1 kazanarak liderliğini sürdürdü.

KKTC Kadınlar Futbol Şampiyonu Akdeniz Spor Birliği ile Türkiye’deki Nurçelik Spor’un birleşmesi ile oluşan “Akdeniz Nurçelik Spor Birliği”nin rakibi Kireçburnu’nu farklı mağlup ettiği karşılaşmada, takımın gollerinin tümünü de ülkemiz futbolcuları kaydetti.

3 golü Dilek, 2 golü Başak, 2 golü Şerife ve 1 golü de Ümmü’nün kaydettiği karşılaşmada, Akdeniz Nurçelik Spor Birliği kalesinde ilk golünü de görmüş oldu.

Sponsorluğunu Cyprus XP Traveling’in yaptığı üstlendiği Akdeniz Nurçelik Spor Birliği Kadınlar Futbol Takımı’nda KKTC’den 10, Türkiye’den 8 futbolcu forma giyiyor.

4’üncü Haftada Zorlu Rakip

Akdeniz Nurçelik Spor Birliği’nin 4’üncü haftadaki rakibi, kendisi gibi yenilmeyen bir takım Marmara Üniversitesi Spor olacak.

Oynadığı 2 karşılaşmada rakip kaleye 10 gol atan Marmara Üniversitesi Spor, henüz kalesinde gol görmedi ve 6 puanla, puan cetvelinin ikinci sırasında yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 943 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler