1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AKDENİZ GALİP: 4-0
AKDENİZ GALİP: 4-0

AKDENİZ GALİP: 4-0

Cyprus XP sponsorluğunda Akdeniz Spor Birliği ile Karabük Ovacık Spor arasındaki maçta gülen taraf Akdeniz oldu

A+A-

 

 

Cyprus XP sponsorluğunda Akdeniz Spor Birliği ile Karabük Ovacık Spor arasındaki maçta gülen taraf Akdeniz oldu

 

 

Necmi Belge

 

Halen Kuzey Kıbrıs’ta kampta bulunan Türkiye Kadınlar İkinci Ligi takımlarından Karabük Ovacık Spor dün 20 Temmuz Stadı’nda Kuzey Kıbrıs Kadınlar Ligi şampiyonu Akdeniz Spor Birliği ile karşılaştı.

Çok sert ve çekİşmeli geçen karşılaşmayı, Serhat Deniz yönetimindeki Akdeniz Spor Birliği İsmigül’ün 2, Başak ve Ümmü’nün golleriyle 4-0 kazandı. Bu maçı ilk kez KTTF’ye bağlı üç bayan hakem Emine Yarkıner, Hatun Doğan ile Sabriye Atikoğlu yönetti.

Karşılaşmada yapılan farklı bir uygulama ile tespit edilen jürinin yaptığı değerlendirmede bu maçta ik gol atan ve güzel bir futbol sergilyen İsmigül ile Karabük Ovacık Spor kalecisi Gülbahar maçın adamları seçildi.

Karşılaşmadan sonra, şampiyon Akdeniz Spor Birliği’ne kupasını Safranbolu İlçe Spor Müdürü  Karabük Ovacık Spor antrenörü  Oğuz Özer takdim ederken,  ikinci Karabük Ovacık Spor’a Akdeniz Spor Birliği antrenörü Serhat Deniz, maçın adamlarından İsmigül’e eski milli futbolculardan Hüseyin Amcaoğlu, Karabük Ovacık Spor’dan Gülbahar’a Ahmet Esenyel ile  maçın hakemlerine eski hakem Salih Oral ödüllerini takdim etti.

Karabük Ovacık Spor yetkilerinden alınan bilgiye göre, Karabük Ovacık Spor Kulübü, Karabük Spor Lisesinde okuyan yatılı öğrencilerden olduğu öğrenildi.

 

KARABÜK OVACIK SPOR’YEMEK

Bu arada Akdeniz Spor Birliği’nin konuğu olan Karabük Ovacık Spor’a Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın Girne Avcılık ve Atıcılık Spor Külübü’nde bir yemek verdi.   

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 521 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler