1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AKÇAY RESMEN DÜŞTÜ
AKÇAY RESMEN DÜŞTÜ

AKÇAY RESMEN DÜŞTÜ

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yükselme Ligi Kurulu, hafta sonu oynanan Yükselme Ligi karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı.

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Yükselme Ligi Kurulu, hafta sonu oynanan Yükselme Ligi karşılaşmaları ile ilgili aldığı kararları açıkladı. Daha önce ligden çekilme isteğini federasyona bildiren Akçay Spor Kulübü, 3 resmi müsabakaya çıkmadığı için İkinci Yükselme Ligi’ne düşürülmesine karar verildi. Yükselme Birinci Ligi’nde play off ve play out müsabakalarının tarihleri belli oldu. Bu maçlar 2, 6 ve 10 Haziran tarihleri arasında oynanacak. Play off’larda en fazla puanı alacak olan takımlar önümüzdeki sezon İkinci Lig’de mücadele edecek. Play-out maçlarında oluşacak gruplarda en az puanı alacak olan takımlar ise bir alt lige, Yükselme İkinci Ligi’ne düşecekler.

 

KIRMIZI KART CEZALARI

3 maç: Gürsel Göktaş (İ.Trabzon), ali Gürtaç (Dilekkaya)

2 maç: Dergin Özezinç (Minareliköy)

1 maç: Hasan Tanyeri (Alaniçi), Ramadan Deniz (İncirli), Cuma Kıvılcım (Paşaköy), Fevzi Hışır (Gayretköy), Hasan Açıkgöz (T.Seracılar), Mustafa Çatalkaya (Büyükkaya), Ahmet Dölek, Metin Yılmaz (Mağusa İ.Y.), Hüseyin Osmanoğlu (Kırıkkale)

 

4 Sarı Kart Cezaları

Ünal Sezer, Necip Dindarlı (Yılmazköy), Selahattin Çello, Kemal Yamantürk, Davut Yemcioğlu (Ortaköy), Serkan Karal (Bahçeli), Mustafa Özesen (Arapköy), Sedat İzzigil (Kırıkkale), Şefki Bayoğlu (Karaoğlanoğlu), Yusuf Osum (Yarköy), Kemal Küçük, Murat Küçük (Yayla), Murat Yılmaz (İncirli), Gökmen Kılıçoğlu (Serhatköy), Alican Başlı, Cemal Koççat (Zümrütköy), Halil Bekcan (Civisil), Sinan ak (Geçitkale)

 

ANTRENÖR CEZALARI

2 maç: Erhan Kaya (Dilekkaya)

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 524 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler