1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Akademi Kıbrıs’ta ilk gün
Akademi Kıbrıs’ta ilk gün

Akademi Kıbrıs’ta ilk gün

Akademi Kıbrıs 7’nci Kariyer Günleri Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda başladı

A+A-

Akademi Kıbrıs’ın “7’nci Kariyer Günleri” Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda başladı.

10 ayrı alanda uluslararası geçerliliği olan sertifika programları sunan Akademi Kıbrıs 7’nci Kariyer Günleri çok sayıda uzmana ev sahipliği yapacak.
Farkındalık seminerleri ve sertifika programı ile ülkenin en önemli eğitim projesi olarak değerlendirilen Akademi Kıbrıs Kariyer Günleri 9 hafta boyunca cumartesi günleri Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde devam edecek.

İlk eğitim günü

Akademi Kıbrıs’ın ilk gününde açılış konuşmaları yapıldı ve ilk eğitimler verildi. Akademi Kıbrıs Genel Başkanı Adem Koç ve ana sponsor Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Kurumsal İletişim Yöneticisi Serenay Yalçınkaya tarafından yapılan açılış konuşmalarının ardından farkındalık seminerleri ile demo eğitimler verildi. Bugünkü eğitimler, TRT’de Haber Eski Spikeri Cahit Maaç’ın Diksiyon ve Beden Dili sunumu ve Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Fatih Abadi’nin Kişisel Gelişim sunumu ile tamamlandı.

7 üniversiteden katılım

Protokol eğitiminden insan kaynaklarına, etkili hitabetten bilişime, kişisel gelişimden sosyal medyaya çok geniş bir yelpazede uzmanları ülkemize taşıyan “Akademi Kıbrıs Seminerleri” bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşiyor.
“Gelecek Sizinle Gelecek” temasıyla bu yıl 7’ncisi düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında, bilişim, inovasyon, medya, sosyal medya, NLP, kişisel gelişim, pedagoji gibi 20 farklı konuda sunumlar yapılacak.
Büyük bir tanıtım kampanyasının düzenlediği etkinliklere, 7 üniversiteden çok sayıda öğrenci kayıt yaptırıyor. Katılımcılara Türkiye ve Avrupa’da geçerli olacak 10 ayrı dalda 10 ayrı Türkçe ve İngilizce sertifika verilecek.

Çok sayıda kurs düzenlenecek

Akademi Kıbrıs 2015 sosyal sorumluluk projeleri kapsamında  7’den 70’e her seviyeden vatandaşların katılacağı Diksiyon ve Etkili Hitabet, Protokol Kuralları, Ney, Ebru, Okçuluk, Hızlı okuma gibi çok çeşitli alanlarda  kurslar da düzenlenecek.

“Gnçtrkcll’lilere %30 indirim”

Akademi Kıbrıs’ın YDÜ'de düzenlediği paket olarak satılan, 9 hafta sürecek olan ve diksiyondan, bilişime, gazetecilikten, hızlı okuma kursuna kadar farklı konularda verilecek seminerleri gnçtrkcll müşterileri %30 indirimli olarak 100 TL yerine 70 TL'ye alabilecek.
Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphanesi 4. Salon’da yer alacak seminerlere katılmak isteyenlerin önceden akademikibris.com veya YDÜ standından kayıt yaptırılması gerektiği açıklandı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “indirimden yararlanmak için gelen tanıtım mesajını veya SFR7 yazıp 2222'ye göndererek gelen şifreyi YDÜ standındaki yetkiliye göstermek yeterli olacaktır. Sertifika alabilmek için Akademi Kıbrıs’ın belirleyeceği sayıdaki seminere katılmak gerekmektedir” görüşüne de yer verildi.

Bu haber toplam 1565 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler