1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Akademi Kıbrıs, GENAR Başkanı Aktaş'ı ağırladı
Akademi Kıbrıs, GENAR Başkanı Aktaşı ağırladı

Akademi Kıbrıs, GENAR Başkanı Aktaş'ı ağırladı

Kuzey Kıbrıs Turkcell'in ana sponsorluğundaki Akademi Kıbrıs’ın “7’nci Kariyer Günleri” öğrencilerin çok yoğun ilgisi ile devam ediyor

A+A-

 


Akademi Kıbrıs 7’nci Kariyer Günleri, Türkiye'nin en büyük sosyal araştırma şirketlerinden birisi olan GENAR Başkanı İhsan Aktaş'ı misafir etti.
Aktaş'ın katıldığı seminer üniversite öğrencileri tarafından beğeniyle izlendi.
21 Mart’ta başlayan ve Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde her hafta cumartesi günleri farklı uzmanları öğrenciler ile buluşturan seminer, 10 ayrı alanda geçerliliği olan uluslararası sertifika programları sunuyor.
Farkındalık seminerleri ve sertifika programı ile ülkenin önemli eğitim projesi olarak değerlendirilen Akademi Kıbrıs Kariyer Günleri, bu yıl  “Gelecek Sizinle Gelecek” temasıyla düzenleniyor.

“Gnçtrkcll’lilere %30 indirim”

Akademi Kıbrıs’ın YDÜ'de düzenlediği seminerleri gnçtrkcll müşterileri %30 indirimli olarak 100 TL yerine 70 TL'ye alabiliyor.
Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphanesi 4. Salon’da yer alan seminerlere katılmak isteyenlerin önceden akademikibris.com veya YDÜ standından kayıt yaptırılması gerektiği açıklandı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “indirimden yararlanmak için gelen tanıtım mesajını veya SFR7 yazıp 2222'ye göndererek gelen şifreyi YDÜ standındaki yetkiliye göstermek yeterli olacaktır. Sertifika alabilmek için Akademi Kıbrıs’ın belirleyeceği sayıdaki seminere katılmak gerekmektedir” görüşüne de yer verildi.

Bu haber toplam 849 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler