1. HABERLER

  2. SEKTÖR

  3. Akademi Kıbrıs 2015
Akademi Kıbrıs 2015

Akademi Kıbrıs 2015

Akademi Kıbrıs’ın “7’nci Kariyer Günleri” Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda başlıyor.

A+A-

10 ayrı alanda uluslararası geçerliliği olan sertifika programları sunan Akademi Kıbrıs 7’nci Kariyer Günleri çok sayıda uzmana ev sahipliği yapacak.
Farkındalık seminerleri ve sertifika programı ile ülkenin en önemli eğitim projesi olarak değerlendirilen Akademi Kıbrıs Kariyer Günleri, 21 Mart’ta başlayacak ve 9 hafta boyunca cumartesi günleri Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek.

7 Üniversite’den katılım
Protokol eğitiminden insan kaynaklarına, etkili hitabetten bilişime, kişisel gelişimden sosyal medyaya çok geniş bir yelpazede uzmanları ülkemize taşıyan “Akademi Kıbrıs Seminerleri” bu yıl da Kuzey Kıbrıs Turkcell’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

“Gelecek Sizinle Gelecek” temasıyla bu yıl 7’ncisi düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında, bilişim, inovasyon, medya, sosyal medya, NLP, kişisel gelişim, pedagoji gibi 20 farklı konuda sunumlar yapılacak.

Büyük bir tanıtım kampanyasının düzenlediği etkinliklere, 7 Üniversite’den çok sayıda öğrenci kayıt yaptırıyor. Katılımcılara Türkiye ve Avrupa’da geçerli olacak 10 ayrı dalda 10 ayrı Türkçe ve İngilizce sertifika verilecek.

Çok sayıda kurs düzenlenecek
Akademi Kıbrıs 2015 sosyal sorumluluk projeleri kapsamında  7’den 70’e her seviyeden vatandaşların katılacağı Diksiyon ve Etkili Hitabet, Protokol Kuralları, Ney, Ebru, Okçuluk, Hızlı okuma gibi çok çeşitli alanlarda  kurslar da düzenlenecek.

“Gnçtrkcll’lilere %30 indirim”
Akademi Kıbrıs’ın YDÜ'de düzenlediği paket olarak satılan, 9 hafta sürecek olan ve diksiyondan, bilişime, gazetecilikten, hızlı okuma kursuna kadar farklı konularda verilecek seminerleri gnçtrkcll müşterileri %30 indirimli olarak 100 TL yerine 70 TL'ye alabilecek.
Yakın Doğu Üniversitesi Kütüphanesi 4. Salon’da yer alacak seminerlere katılmak isteyenlerin önceden akademikibris.com veya YDÜ standından kayıt yaptırılması gerektiği açıklandı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, “indirimden yararlanmak için gelen tanıtım mesajını veya SFR7 yazıp 2222'ye göndererek gelen şifreyi YDÜ standındaki yetkiliye göstermek yeterli olacaktır. Sertifika alabilmek için Akademi Kıbrıs’ın belirleyeceği sayıdaki seminere katılmak gerekmektedir” görüşüne de yer verildi.

Bu haber toplam 1520 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler