1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AJAH GÜNDEMDE, FRİDAY YOLDA
AJAH GÜNDEMDE, FRİDAY YOLDA

AJAH GÜNDEMDE, FRİDAY YOLDA

İlk etap kamp çalışmalarını Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştiren ve geçtiğimiz Cumartesi günü adaya dönen Telsim Süper Lig ekiplerinden Lefke Türk Spor Kulübü, çalışmalarına kaldığı yerden ülkede devam ediyor. Kamp ile ilgili görüşlerini aldığımız

A+A-

 

 

Yabancı futbolcu transferi konusunda çalışmalarını sürdüren Lefke, daha önce Küçük Kaymaklı forması giyen Ajah’ı gündemine aldı. Lefke, daha önce ülkemizde futbol oynamış ve TC vatandaşlığı alan Friday’i yarın adaya getiriyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

İlk etap kamp çalışmalarını Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştiren ve geçtiğimiz Cumartesi günü adaya dönen Telsim Süper Lig ekiplerinden Lefke Türk Spor Kulübü, çalışmalarına kaldığı yerden ülkede devam ediyor. Kamp ile ilgili görüşlerini aldığımız Lefke teknik direktörü Mehmetali Özgürgün, kampın verimli geçtiğini dile getirdi.

 

KAMP ÇALIŞMALARI

Özgürgün, Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşen tam anlamıyla istedikleri gibi verimli geçtiğinin altını çizerken, kondisyon, dayanıklılık ve kuvvet çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi. Takımdaki futbolculara da değinen Özgürgün, hepsinin kaliteli ve disiplinli oyuncular olduğunu dile getirdi. 26 Eylüle kadar ülkemizde çalışmalarına devam edecek olan Lefke, ikinci etap çalışmaları için 26 Ağustos – 3 Eylül tarihlerinde İzmit Kartepe’ye gidecek. Deneyimli teknik adam Özgürgün, Kartepe’de gerçekleştirecekleri kamp çalışmasının ardından lige hazır bir şekilde adaya dönmek istediklerini belirtti.

 

AJAH GÜNDEMDE

Kızılcahamam kampında denedikleri yabancı oyuncu Nana’nın iyi bir futbolcu olduğunu söyleyen Özgürgün, bu futbolcunun forvet oyuncusu olduğunu, kendisinin daha çok hem forvet, hem forvet arkası hem de ortasaha oynayabilecek bir yabancı oyuncu tercih etmek istediğini söyledi. Kemal Uçaner, Kasım Tağman, Aziz ve Ali Özbahar gibi dört tane forvet oyuncuları olduğu için bu düşüncede olduğunu söyleyen Özgürgün bu bağlamda Küçük Kaymaklı’yı şampiyon yaptığı sezon kadroda yer alan yabancı futbolcu Ajah’ı getirmeyi planladıklarını belirtti.

 

FİRDAY ÇARŞAMBA GELİYOR

Geçtiğimiz sezon yabancı konusunda yaşadığı sıkıntılarla dikkat çeken Lefke, bu sezon bu konuda titiz bir çalışma içerisinde. Teknik direktör Mehmetali Özgürgün, stoper ve ön libero mevkilerinde oynayan, daha önce ülkemizde Gençlik Gücü forması giymiş Friday’i Çarşamba günü adaya getiriyor. Lefke’nin Friday ile ilgilenmesindeki en önemli etken ise futbolcunun TC vatandaşlığı almış olması.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 602 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler