1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AHMET ETİ'YE ANJİYO YAPILDI
AHMET ETİYE ANJİYO YAPILDI

AHMET ETİ'YE ANJİYO YAPILDI

UBP Gazimağusa Milletvekili Ahmet Eti’ye, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde anjiyo operasyonu yapıldı.

A+A-

 

 

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Gazimağusa Milletvekili Ahmet Eti’ye, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde anjiyo operasyonu yapıldı.

Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, son derece başarılı geçen anjiyodan sonra açıklama yapan Gazimağusa Milletvekili Dr. Ahmet Eti halka, “Devlet hastanelerine güvenin” mesajı verdi.

Kendisinin de bir hekim olduğunu belirtip Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde geçirdiği anjiyografiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Eti, “Devlet hastanesinde anjiyo olduğumdan dolayı son derece memnunum. Halka, Devlet hastanelerimize güvenmelerini tavsiye ediyorum. Ülkemizde sağlık alanında güzel gelişmeler olmaktadır. Hastanelerimizde çok başarılı hekimler, hemşireler ve teknik ekip görev yapıyor” dedi.

Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde 2007 yılından beri kalp ameliyatlarının yapılmakta olduğunu ve yüzlerce yurttaşın ameliyat olup sağlıklarına kavuştuğunu da anımsatan Eti, hastane bünyesinde faaliyet veren 2 anjiyo merkezinde konusunda uzman sağlık çalışanlarının şifa dağıttığını söyledi.

Sağlık durumunun çok iyi olduğunu da belirten Eti, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi ve operasyonu gerçekleştiren ekibe teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 Bu haber toplam 847 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler