1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘AĞLAMAYIN BE GARDAŞ’
‘AĞLAMAYIN BE GARDAŞ’

‘AĞLAMAYIN BE GARDAŞ’

Bundan bir yıl önce, Çetinkaya Spor Kulübü başkanlığını sürdürdüğü sırada kalp krizine yenik düşen Urcan Vangöl, dün ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı. Ailesinin ve sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği anma törenine, kurcu Cumhurbaşkanı Rauf R

A+A-

 

 

 

Bundan bir yıl önce, Çetinkaya Spor Kulübü başkanlığını sürdürdüğü sırada kalp krizine yenik düşen Urcan Vangöl, dün ölümünün birinci yılında mezarı başında anıldı.

Ailesinin ve sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği anma törenine, kurcu Cumhurbaşkanı Rauf R. Denktaş’ın eşi Aydın Denktaş, eski Çetinkaya başkanlarından Lefkoşa Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğulları, Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş, Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Çetinkaya Spor Kulübü Başkanı Mehmet Tatar yer aldı.

Anma törenini sunan Çetinkaya Basın Sözcüsü Dr. Bülent Dizdarlı, Urcan Vangöl’ün ölümünden çok uzun zaman geçmiş gibi görünmesine rağmen, bu bir yılın tazeliğini koruduğunu söyledi.

Dr. Dizdarlı, biraz önce arkadaşları ile konuşurken, Urcan hakkında bir feyiz aldığını, eğer Urcan kendilerini görseydi ki görüyor, “Ağlamayın be gardaş” diyerek kimsenin üzülmesini istemediğini sözlerine ekledi.

Dr. Dizdarlı’nın ardından, Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş, Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş ile Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, Urcan Vangöl hakkında konuştu.

Konuşmaların ardından, din görevlisinin duaları ile anma töreni sona erdi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 910 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler