1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AEL VETERANLARI İLE RÖVANŞ BUGÜN
AEL VETERANLARI İLE RÖVANŞ BUGÜN

AEL VETERANLARI İLE RÖVANŞ BUGÜN

Kıbrıs Türk ve Rum halklarının yakınlaşması bağlamında organize edilen iki toplumlu etkinliklerden bir tanesi de bugün gerçekleşiyor.

A+A-

 

 

Geçtiğimiz ay Limasol’da AEL veteranları ile Girne kulüpleri Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı ve Ozanköy veteranları arasında oynanan dostluk maçının rövanşı bugün Girne 20 Temmuz Stadı’nda oynanacak

 

Necmi Belge

 

Kıbrıs Türk ve Rum halklarının yakınlaşması bağlamında organize edilen iki toplumlu etkinliklerden bir tanesi de bugün gerçekleşiyor.

Bu bağlamda, AEL’in efsanevi Kıbrıslı Türk futbolcusu Sevim Ebeoğlu’nun öncülüğünde organize edilen karşılaşma büyük yankı uyandırmıştı. İşte bu karşılaşmanın rövanşı bugün Girne 20 Temmuz Stadı’nda yer alacak.

Bundan takriben 15 gün önce Limasol’un ünlü AEL futbol takımı veteranları ile bugün Girne’de bulunan eski Limasollu Kıbrıslı Türk klüplerinden Doğan Türk Birliği - Türk Ocağı ve Ozanköy Veteranlarından oluşan karma karşılaşacak.

Anımsanacağı gibi Leymosun’da Limasol Belediye Başkanı Andreas Hristu ile Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın’ın da izlediği karşılaşmayı 3-1’lik skorla AEL Veteranları kazanmıştı.

 

PROGRAM

Açıklanan programa göre bu karşılaşmadan önce, Kuzey Kıbrıs’a geçecek olan AEL Veteranlarını  saat 11.30’da Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın kabul edecek. Öğle yemeğinin Eziç Premium’da alınmasının ardından yer alacak karşılaşma saat 16.00’da 20 Temmuz Stadı’nda oynanacak. Karşılaşmadan sonra, konuk AEL Veteranları onuruna Neyzen Restoran’da bir akşam yemeği verilecek.  

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 380 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler