1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ADRES KIBRIS BİR YAŞINDA
ADRES KIBRIS BİR YAŞINDA

ADRES KIBRIS BİR YAŞINDA

Geçtiğimiz yıl 1 Mayıs günü ilk sayısını yayımladığımız ADRES Kıbrıs bir yılını doldurdu. Dergimize katkı koyan ekibimizle birinci yaşımızı Gazete binamızda kutladık

A+A-

 

Geçtiğimiz yıl 1 Mayıs günü ilk sayısını yayımladığımız ADRES Kıbrıs bir yılını doldurdu. Dergimize katkı koyan ekibimizle birinci yaşımızı Gazete binamızda kutladık.

Yaş günü pastamızın mumunu Neriman Cahit üfledi. Dergi Genel Yayın Yönetmeni Cenk Mutluyakalı yaptığı konuşmada dergiye özveriyle katkı koyanlara teşekkür ederken, birinci yaşını dolduran ADRES Kıbrıs’ın kaliteli ve her kesime hitap eden bir dergi olarak yoluna devam edeceğini söyledi.

Genel Koordinatör Tayfun Çağra da yazıların, röportajların, sayfaların reklamları çağırdığını, reklamların da sayfaları beslediğini dile getirdi ve artık Pazar günlerinin ADRES Kıbrıs için özellikle beklendiğini belirterek katkı koyanlara teşekkür etti.

Dergimize katkı koyanlarla toplu fotoğraf çekiminden sonra bol bol da sohbet imkanı bulundu. ADRES Kıbrıs’ın bundan sonra da farklı, çeşitli, dolu dolu sayfalarla yayın hayatına devam etmesi temennisi herkes tarafından dile getirildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 520 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler