1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ADIGÜZEL: AMAÇ İYİ FUTBOL OYNAMAK
ADIGÜZEL: AMAÇ İYİ FUTBOL OYNAMAK

ADIGÜZEL: AMAÇ İYİ FUTBOL OYNAMAK

Türk Ocağı Leymosun’un tartışmalı bir şekilde Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında göreve getirilen Türkiyeli Teknik Direktörü Mehmet Nuri Adıgüzel, takımının son dört haftalık performansını ve bu hafta sonu deplasmanda oynayacakları Gönyel

A+A-

 

 

Türk Ocağı Leymosun’un tartışmalı bir şekilde Telsim Süper Ligi’nin ikinci haftasında göreve getirilen Türkiyeli Teknik Direktörü Mehmet Nuri Adıgüzel, takımının son dört haftalık performansını ve bu hafta sonu deplasmanda oynayacakları Gönyeli maçını YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

 

ADIGÜZEL: “FUTBOLCULARIN PERFORMANSLARINI BİRLEŞTİRDİĞİ GÜN BAŞARI GELECEK”

 

Adıgüzel Türk Ocağı olarak her maçta iyi oyun oynayıp, iyi sonuçlar almak için sahaya çıktıklarını söyledi. Bir futbol takımının sahaya 11 oyuncu olarak çıktığını anımsatan Adıgüzel,  bu futbolcuların gösterdiği ayrı ayrı performanslara göre en iyi bir şekilde verim almaya çalıştıklarını belirtti. Amaçlarının, bu çocukları oyun düzeni olarak tek oyun düşüncesinde birleştirmek olduğunu ifade eden Adıgüzel, bunu gerçekleştirdikleri gün başarıyı yakalayacaklarını iddia etti.

 

“DÜNYADA FUTBOLUN BİR DİLİ VARDIR”

 

Futbolun dünyanın her yerinde bir dili olduğunu dile getiren Adıgüzel, kendilerinin de bu ortak dili konuşurken, sahada futbol ne gerektiriyorsa onu yapmaya çalıştıklarının altını çizdi.

Diğer ve önemli amaçlarından birinin de  seyirciye iyi futbol izlettirmek olduğunu, sonuçlardan çok oyun disiplini gerçekleştirmeye çalıştıklarının altını çizen Adıgüzel, oyun disiplinini geliştirmeden müsabakalarda başarılı olmanın ve bunu sonuçlara yansıtmanın olası olmadığını vurguladı.   

 

“TÜRK OCAĞI BAŞARILI OLACAK”

 

Türk Ocağı konusunda ise kendisinin teknik adamlığa atanmasının ardından takımla ilgilenmeye başladığında takımın yarısı sakat olduğunu dile getiren Adıgüzel, bu sakatlıkların hâlâ daha devam ettiğini, her hafta en az üç eksikle çıktıklarının altını çizdi.

Henüz daha tam kadro olarak bir maça çıkmadıklarını dile getiren Adıgüzel, kaleci Ali’nin sakatlıktan yeni çıktığını, Aksel ile Beyhan’ın sakatlıklarının devam ettiğini, Bayram’ın cezalı, Murat Gertik’in de asker olduğunu belirtti.

Türk Ocağı ile beraber geçirdiği dört haftada üç beraberlik ve bir yenilgi aldıklarını anımsatan Adıgüzel, tüm futbolcularının performanslarını başarılı bir şekilde oyuna yansıtmaları halinde, bundan sonraki karşılaşmalarda galibiyetle tanışacaklarını ifade etti.

 

“GÖNYELİ MAÇINDA GALİBİYET BEKLİYORUZ”

 

Bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Gönyeli maçı ile de ilgili olarak görüşlerini dile getiren Adıgüzel, bu maçtan galibiyet beklediklerini, yenmek için sahaya çıkacaklarını belirtirken iyi oynayanın kazanmasını dilediğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 904 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler