1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Adalıer: MAGEM’i gençlere yeniden armağan edeceğiz
Adalıer: MAGEM’i gençlere yeniden armağan edeceğiz

Adalıer: MAGEM’i gençlere yeniden armağan edeceğiz

CTP Mağusa Belediye Başkan adayı Erol Adalıer, Maraş bölgesinde yaptığı temaslarda gençlerin sorun ve isteklerini dinledi.

A+A-

CTP Mağusa Belediye Başkan adayı Erol Adalıer, Maraş bölgesinde yaptığı temaslarda gençlerin sorun ve isteklerini dinledi. Gençlerin bir toplumun geleceği olduğunu vurgulayan Adalıer, gençlere temiz ve güvenli sosyal ortamlar sağlamanın her belediyenin görevi olduğunu belirtti. Adalıer, bu amaçla CTP döneminde hayata geçirilen MAGEM projesinin son dört yıllık ara dönemde işlevini kaybettiğini, Sakarya bölgesindeki MAGEM’in çay ocağına dönüştüğünü, Maraş bölgesindekinin ise önce anaokulu olarak kullanıldığını, ardından da boşaltılarak kaderine terkedildiğini söyledi. Adalıer, “MAGEM’i gençlere yeniden armağan edeceğiz” dedi.

m-007.jpg

AÇIK VE KAPALI SPOR SALONU HEMEN İNŞA EDİLECEK

Yapacakları projeleri bölge gençlerine yerinde anlatan Adalıer, MAGEM’in tekrar hayata geçeceğini ve bölgenin ihtiyacı olan açık ve kapalı spor salonlarının da hemen MAGEM’in yanına inşa edileceği müjdesini verdi. Gençlerin ulaşım konusunda çektikleri sıkıntıları da dinleyen Adalıer, toplu taşıma düzenlemeleri ile Mutluyaka’dan Maraş'a kadar Mağusa'nın her noktasının ulaşılabilir olacağını söyledi.

 

 

Bu haber toplam 1801 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler