1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AÇILIŞA UĞUR BARANİ DAMGASI
AÇILIŞA UĞUR BARANİ DAMGASI

AÇILIŞA UĞUR BARANİ DAMGASI

Güzelyurt Darts Birliği (GDB) tarafından düzenlenen “GDB Sezon Açılış Darts Turnuvası” önceki akşam gerçekleşti. Turnuva Birincisi Uğur Barani oldu. Güzelyurt Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen ve açılışını Güzelyurt Belediye Başk

A+A-

 

 

 

 

Güzelyurt Darts Birliği (GDB) tarafından düzenlenen “GDB Sezon Açılış Darts Turnuvası” önceki akşam gerçekleşti. Turnuva Birincisi Uğur Barani oldu.

Güzelyurt Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen ve açılışını Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’ın yaptığı turnuvada 37 sporcu mücadele etti.

Yarı finalde Mete Sakallı’yı 3-1 ve finalde Tarık Kurdaş’ı 3-2 mağlup eden Uğur Barani, birincilik kupasının sahibi oldu. Birincilik Kupası yanında “En Yüksek Sayı Atan” ve “En Az Dartsta Bitiren” ödüllerini de elde eden Uğur Barani, turnuvadaki 6 kupadan üçünü evine götürmenin mutluluğunu yaşadı.

Turnuvanın ödül töreni, final karşılaşmasının tamamlanmasının ardından yine GDB Lokali’nde düzenlendi. Başarılı olan sporculara ödüllerini GDB Başkanı Emir Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri birlikte verdi.

GDB Sezon Açılış Darts Turnuvası’nda başarı elde edip ödül alan sporcular şöyle:

1.Uğur Barani, 2.Tarık Kurdaş, 3.Mete Sakallı.

 

En yüksek sayıda bitiren: Tansu Tilki (108 sayı)

En yüksel sayı atan: Uğur Barani (3 kez 180 sayı)

En az dartsta bitiren: Uğur Barani (16 darts)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 723 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler