1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AÇILIŞ MAÇI DAYI’NIN
AÇILIŞ MAÇI DAYI’NIN

AÇILIŞ MAÇI DAYI’NIN

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı ile Birinci Yükselme Ligi Doğu ve Batı Grupları’nda oynanacak olan maçlarla futbol liglerine devam edilecek

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig, Birinci Lig, İkinci Lig Doğu ve Batı ile Birinci Yükselme Ligi Doğu ve Batı Grupları’nda oynanacak olan maçlarla futbol liglerine devam edilecek. Telsim Süper Lig’de haftanın açılış karşılaşması olan ve Atatürk Stadı’nda bu akşam saat 18.00’de başlayacak Çetinkaya – B.Bağcıl maçında Fehim Dayı düdük çalacak. Haftanın programı ve maçları yönetecek hakemler şöyle:

 

Bugün

Telsim Süper Lig

Atatürk Stadı: Çetinkaya – B.Bağcıl (Fehim Dayı)

 

Yarın

Telsim Süper Lig

Şht. Hüseyin Ruso Stadı: K.Kaymaklı – Gönyeli (Serkan Şimşek)

Dr. Ali Özsoy Stadı: Tatlısu – Düzkaya (Ecvet Kanatlı)

Şht. Şevket Kadir Stadı: Lapta – Türk Ocağı (Savaş Tilki)

 

Telsim Birinci Lig

Zafer Stadı: Binatlı – Yeni Boğaziçi (Murat Sapsızoğlu)

Cemal Balses Stadı: Mormenekşe – Esentepe (Serkan Durmaz)

Serdarlı Sahası: Görneç – Dumlupınar (Ulus Sediral)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Cumhuriyet Stadı: Akova – Dipkarpaz (Kerem Eran)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

Fikri Karayel Stadı: Yalova – Değirmenlik (Ali Meral)

M. Özkayım Stadı: Pınarbaşı – Gaziveren (Ozan Kel)

Girne 20 Temmuz Stadı: Girne Halk Evi – Karşıyaka (Osman Küçük)

Denizli Stadı: Denizli – Doğancı (Kerim Kolozali)

 

Birinci Yükselme Ligi Batı Grubu

Kozanköy Sahası: Kozan – Gaziköy (Abdullah Adem)

Minareliköy Sahası: Minareliköy – Dikmen Gücü (Fatih Bardakçıoğlu)

Karaoğlanoğlu Sahası: Karaoğlanoğlu – Gayretköy (Ömer Doğru)

Ortaköy Sahası: Ortaköy – Yılmazköy (Timur E. Bodi)

Akçay Sahası: Akçay – Zümrütköy (Süleyman Çorba)

 

Pazar

Telsim Süper Lig

Girne 20 Temmuz Stadı:Doğan T.B. – Mağusa T.G. (Mehmet Malek)

Zafer Stadı: Lefke – Göçmenköy (Alkın Gedikoğlu)

Cihangir Stadı: Cihangir – Yenicami (Serdar Bilgimer)

 

Telsim Birinci Lig

Muharrem Döveç Stadı: Çanakkale – Türkmenköy (Aziz Dayı)

Mustafa Hidayet Stadı: A.Yeşilova – Baf Ü.Y. (Osman Özpaşa)

Hamitköy Stadı: Hamitköy – Serdarlı (Mehmet Sezener)

Atatürk Stadı: G.Gücü – Ozanköy (Ömer Ateş)

 

Telsim İkinci Lig Doğu Grubu

Özgürlük Stadı: Vadili – Akıncılar (Gökhan Koşer)

Osman E. Mehmet Stadı: Mutluyaka – Turunçlu (Hakan Muhtaroğlu)

Cumhuriyet Stadı: Gençler Birliği – Maraş (Emre Öztaşlı)

Dörtyol Sahası: Dörtyol – Mehmetçik (Ali Özer)

 

Telsim İkinci Lig Batı Grubu

Gönyeli Stadı: Ağırdağ – Dağyolu (Mustafa Öztugay)

 

Birinci Yükselme Ligi Batı Grubu

Paşaköy Sahası: Paşaköy – Çayönü (Utku Hamamcıoğlu)

Ötüken Sahası: Ötüken İncirli (Hakan Gök)

Ergazi Sahası: Ergazi - Beyarmudu (Olkan Özyanık)

İskele Civisil Sahası: Civisil – Bahçeli (Necmi Bulut)

Nergisli Sahası: Geçitkale – Alaniçi (Turgay Misk)

 

Not: A takım karşılaşmaları 14.30’da, U19 karşılaşmaları 12.00’de başlayacak. Birinci Yükselme Ligi karşılaşmaları 10.30’da, Çetinkaya – B.Bağcıl karşılaşması 18.00’de başlayacak

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 875 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler