1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Açık Deniz’e kulaç atıldı
Açık Deniz’e kulaç atıldı

Açık Deniz’e kulaç atıldı

Yeniboğaziçi 4. Pulya Festivali etkinlikleri çerçevesinde Su Sporları Federasyonu tarafından, Silver Beach Güçver Su Sporları Aktivite Merkezi’nde düzenlenen Açık Deniz Yüzme Yarışları dün yapıldı. Northernland ana sponsorluğunda gerçekleştirilen y

A+A-

 

 

     

Yeniboğaziçi 4. Pulya Festivali etkinlikleri çerçevesinde Su Sporları Federasyonu tarafından, Silver Beach Güçver Su Sporları Aktivite Merkezi’nde düzenlenen Açık Deniz Yüzme Yarışları dün yapıldı.

Northernland ana sponsorluğunda gerçekleştirilen yüzme yarışlarında 8 kategoride toplam 32 sporcu yarıştı.

Büyük bir çekişme içerisinde geçen yarışmaların ardından kategorilerinde dereceye giren sporcular belli oldu.

Su Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen açık deniz yüzme yarışları sonunda kategorilerinde dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları yarışlar sonrası düzenlenen törenle verildi.

Başarılı sporculara ödülleri Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Cemal Biren, Su Sporları Federasyon Başkanı Sedat Kaplan, asbaşkan Hilmi Kayalar, yönetim kurulu üyesi Serhan Kazmacı, Güçver Su Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Güçver, Tüfekçi Spordan Uğur Bora, Yakın Doğu Üniversitesi’nden Mehmet Gürcan, Northernland Kurumsal İletişim Ve İnsan Kaynakları Koordinatörü Buğçe Küçük tarafından verildi.

 

Açık Deniz Yüzme Yarışları’nda dereceler şöyle oluştu:

Genel Klasman Bayan 2 Km

1.Sezin Tügen 36.16.58 (Tüfekçi)

2.Sevim Baranhan 36.52.32 (YDÜ)

3.Buğse Buba 36.53.46 (YDÜ)

 

Genel Klasman Erkek 3 Km

1.Aytun Kazmacı 51.59.33 (YDÜ)

2.Arman Mukatov 53.05.78 (Tüfekçi)

3.Enver Kayalar 54.18.06. (YDÜ)

 

12 Yaş Altı Bayan 400 m

1.Tutku Doğan 6.36.43 (YDÜ)

2.Dilahan Tezel 6.52.44 (YDÜ)

 

12 Yaş Altı Erkek 400 m

1.Buğra Buba 7.35.55 (YDÜ)

2.Feridun Canselen 8.12.58 (YDÜ)

3.Aykut Kazmacı 10.43.51 (YDÜ)

 

13-18 Yaş Bayan 2 Km

1.Sevim Baranhan (18) 36.52.32 (YDÜ)

2.Buğçe Buba (16) 36.53.46 (YDÜ)

3.Yurdanur Kaba (17) 36.57.06 (YDÜ)

 

13-17 Yaş Erkek 3 Km

1.Aytun Kazmacı (17) 51.59.33 (YDÜ)

2.Doğukan Ulaç (15) 57.20.06 (YDÜ)

3.Çağay Malek (17) 57.48.53 (Tüfekçi)

 

19-22 Yaş Bayan 2 Km

1.Sezin Tügen (21) 36.16.58 (Tüfekçi)

2.Selen Damdelen (19) 38.45.44 (Tüfekçi)

3.Burcu Bora (22) 39.34.68 (Tüfekçi)

 

18-26 Yaş Erkek 3 Km

1.Arman Mukatov 53.05.78 (Tüfekçi)

2.Enver Kayalar 54.18.06 (YDÜ)

3.Kemal Elektirikçi 01.03.19.32 (Tüfekçi)

 

40 + Bayan 2 Km

1.Pembe Abahorlu 45.30.66 (Akdeniz)

 

36 + Erkek 3 Km

1.Osman Akkuş 57.26.18 (Denizli)

2.Caner Aspava 01.03.12 (Denizli)

3.Cemal Şevket 01.12.14.71 (Akdeniz)  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 921 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler