1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. AÇIK ARTIRMADA KAVGA ÇIKTI, BİR YARALI
AÇIK ARTIRMADA KAVGA ÇIKTI, BİR YARALI

AÇIK ARTIRMADA KAVGA ÇIKTI, BİR YARALI

Turunçlu’da, Vakıflar İdaresi’ne ait arazilerin açık artırma usulü ile icar işlemi gerçekleştiği sırada çıkan kavgada, bir kişinin ayağı kırıldı

A+A-

 

Turunçlu’da, Vakıflar İdaresi’ne ait arazilerin açık artırma usulü ile icar işlemi gerçekleştiği sırada çıkan kavgada, bir kişinin ayağı kırıldı; olaya karıştıkları tespit edilenler ise tutuklandı.

Polisten yapılan açıklamada, Turunçlu'da, köy muhtarlığı lokali önünde yaşanan olayda, Paşaköy'lülerin artırmaya katılmasını istemeyen F.G.(E-33), Ö.S.(E-54), H.Ç.(E-39), H.G. (E-66), E.B.(E-43), H.Y.(E-30), M.Y. (E-67) ve E.Ç. (E-37) bir taraf olup, M.Ş.(E-39), Ç.Ş.(E-41) ve A.Ş.(E-43) birbirlerine elleri ve ayaklarıyla vurarak kavga edip rahatsızlık yaptıkları esnada, kavgaya karışanlar arasında henüz tespit edilemeyen şahıs/lar tarafından, M.Ş.’nin diz kısmına kasten tekme vurularak dizinin kırılmasına sebebiyet verildi. M.Ş. Gazimağusa Devlet Hastanesi Ortopedi servisinde gözetim altına alındı.

Polis basın bülteninde yer alan diğer haberler şöyle:

 

LOKMACI KAPISINDA EROİNLE YAKALANDI

Lokmacı Kara Giriş kapısından KKTC’ye giriş yapan bir kişinin üzerinde 2 gram eroin bulundu. 46 yaşındaki zanlı K.E yanında, bağlantısı olduğu tespit edilen E.T.(E-27) de tutuklandı.

Polis bültenine göre Girne’de de, evinde uyuşturucu bulunan A.K(E-25) tutuklandı.

Bültende, bu kişinin evinde yapılan aramada, içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan ucu yanık, elle sarılmış sigara ve üzerinde Black Mamba yazılı boş paket bulunduğu belirtildi.

Gazimağusa’da ise N.Ş.(E-23)’nin evinde ve aracında yapılan aramada, toplam 27 gr sentetik cannabionid türü uyuşturucu bulundu.ATM’DEKİ PARALARI ÇALMAYA ÇALIŞAN 2 KİŞİDEN BİRİ TUTUKLANDI…DİĞERİ ARANIYOR

Girne’de, Limasol Türk Kooperatif Bankasına ait “ATM” cihazının içersindeki nakit paraları çalmak amacıyla cihazın kapısını zorlayarak hasara uğrattığı tespit edilen iki kişiden biri tutuklandı.

Polis söz konusu iki kişinin İ.Ş. (E-35) ve Y.B. (E-31) olduğunu; yürütülen ileri soruşturmada İ.Ş. (E-35)’nin tutuklandığı, Y.B. (E-31)’nin ise arandığını açıkladı.TAHSİL ETTİĞİ PARALARI ÇALAN 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Gazimağusa'da “Yüksel Ahmet Raşit Ltd” isimli iş yerinde çalışan S.B.(K-24) ve Ş.E. (K-33)’nin yapılan satışlar sonucu tahsil edilen paralar içerisinden, toplam 374 TL nakit parayı işyeri kasasına teslim etmeyip tasarruflarına geçirerek çaldıkları tespit edildi.

Bu iki kişi tutuklandı.HIRSIZLIKTAN ARANAN 2 KİŞİ TUTUKLANDI

Öte yandan Lefkoşa’da Organize Sanayi Bölgesi’nde bir işyerinden araç motoru ve şanzıman çaldıkları gerekçesiyle aranan N.D. ve S.D. tutuklandı.

Polisin 13 Ekim tarihli basın bülteninde, H.T (E-43), N.D (E-53) ve S.D (E-40)’nin, bir iş yerine ait depo olarak kullanılan alan içerisinde bulunan 3 adet araç motoru ve 1 adet şanzımanı çaldıkları, H.T hakkında yasal işlem başlatıldığı ve N.D. ile S.D.’nin arandığı bildirilmişti.“TELEKUTU”YLA TELEFON GÖRÜŞMESİ YAPTIRAN İŞLETMEYE YASAL İŞLEM

Gazimağusa’da, “Flexi Net” isimli iş yerinde polis tarafından yapılan kontrolde, yetkili makamdan izinsiz “Telekutu” olarak adlandırılan cihazlarla ücret karşılığında telefon görüşmesi yaptırıldığının tespit edildiği ve bu iş yeri işletmecisi hakkında yasal işlem başlatıldığı da bugünlü polis bülteninde yer aldı.

KUMAR DENETİMLERİ…

Lefkoşa’da “Pasha Casino”da yapılan kontrolde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam altı kişi tespit eden polis, bu şahıslar ve kumarhane sorumluları hakkında yasal işlem başlattı.


23 YAŞINDAKİ YUSUF AYTER KAYIP…

Gazimağusa'da, 23 yaşındaki Yusuf Ayter’in dünden beri kayıp olduğu bildirildi.

Polisten yapılan açıklamada Ayter’in dün saat 14:30 sıralarında Gazimağusa'daki evinden ayrıldığı ve halen geri dönmediği; olayla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler