Yenidüzen Gazetesi - Kıbrıs

Çocuk tiyatrosu yeni yıldızlarını arıyor

Girne Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, 2013-2014 yılı eğitim döneminde de, Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde devam edecek tiyatro kursları, ilkokul çağındaki tüm çocukları bir araya getirecek

25 Eylül 2013 - 15:15

 

Girne Belediyesi Çocuk Tiyatro Kulübü, yeni yıldızlarını arıyor.

Girne Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, 2013-2014 yılı eğitim döneminde de, Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde devam edecek tiyatro kursları, ilkokul çağındaki tüm çocukları bir araya getirecek. Claudia Veysel eğitmenliğinde sürdürülecek çocuk tiyatrosunun amacı, çocukların drama yöntemiyle kendilerini tanımaları, ifade etmeleri, medeni cesaretlerini kazanmaları, sosyalleşmeleri.

Türkçe ve İngilizce olarak verilecek eğitimler, çocukların hem Türkçe hem de İngilizce dilini daha iyi ve anlaşılır bir dille konuşmasını ve öğrenmesini sağlayacak.

Aylık 50 TL ücreti olacak olan programda; İngilizce dersleri Pazartesi (16:00-17:00) ve Cumartesi (11:00-12:00) - Türkçe dersleri ise, Pazartesi (17:00-18:00) ve Cumartesi (10:00-11:00) saatleri arasında verilecek.Çocukların kendi gelişimleri için eğlenceli şekilde gerçekleşecek olan dersler esnasında, yıl boyunca çeşitli şovlar düzenlenecek ve değişik festivallerde gösteri yapma şansı yakalanacak.

Kayıtların devam ettiği Girne Belediyesi Çocuk Tiyatrosu Kulübü hakkında detaylı bilgi, 0548 822 01 90 numaralı telefondan alınabilecek.

(tak)


Bu haber toplam 477 kez okundu

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 © 2013 yeniduzen.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayılanan haberler, ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi/kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya yazarlara ait yazılardan dolayı YENİDUZEN sorumlu tutulamaz.

Design and Powered by Baba Bilgisayar