1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘9 PUANLIK MAÇ’
‘9 PUANLIK MAÇ’

‘9 PUANLIK MAÇ’

Telsim Birinci Lig’de hafta sonu Hamitköy ile karşılaşacak olan Binatlı bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Takımı bir süredir çalıştıran Hasan (Uğur) Baflı, alt sıraları yakından ilgilendiren bu karşılaşma öncesi Yenidüzen’in sorularını yanıt

A+A-

 

 

 

 

 

Telsim Birinci Lig’de hafta sonu Hamitköy ile karşılaşacak olan Binatlı bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Takımı bir süredir çalıştıran Hasan (Uğur) Baflı, alt sıraları yakından ilgilendiren bu karşılaşma öncesi Yenidüzen’in sorularını yanıtladı.

 

“MORAL, MOTİVASYON ARTTI”

Geçtiğimiz hafta sonu Daikin Kıbrıs Kupası’nda Süper Lig ekiplerinden Düzkaya’yı eleyerek dikkatleri üzerine çeken Binatlı’da antrenör Hasan Baflı en büyük eksiklerinden bir tanesinin takımın özgüveninin olmaması olduğunu söyledi. Düzkaya maçında aldıkları galibiyetin kendilerini moral motivasyon bakımından bayağı yukarılara çektiğini söyledi. Baflı “Bunların yanında çalışmak da önemli. Son haftalarda iyi bir çalışma çizgisi yakaladık. Takımdaki arkadaşlar antrenmanlara katılıyorlar, neşeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında takımın performansını yukarılara çekici çalışmalar yapıyoruz. Bunların semeresini ilerleyen haftalarda alacağız” diye konuştu.

 

“9 PUANLIK MAÇ”

Ligin 10’uncu haftasında Hamitköy ile karşılaşacaklarını dile getiren Hasan Baflı “Şu anda lige bakacak olursanız Hamitköy bire bir rakibimiz konumunda. Bu maç benim tahminime göre 9 puanlık bir maç. Galip gelenin yukarılara çıkıp play off çizgisine yaklaşacağı bir maç. Son antrenmanımızı yapıp, hazırlıklarımızı bitirip, maç saatini bekleyeceğiz” diye konuştu.

 

“TAKTİK SAVAŞI OLACAK”

Hamitköy’de takımın başına getirilen Mehmetali Özgürgün’e de değinen Baflı “Mehmetali hoca ile uzun yıllar omuz omuza çeşitli takımlarda çalıştık. Birbirimizi bayağı iyi tanıyoruz. Birbirimizin oyuna nasıl müdahale edeceğini de çok iyi biliyoruz. Bu maç biraz da taktik savaşı olacak. Tabi bunun yanında oyuncularımızın da bize yardımcı olması lazım” diye konuştu.

 

“İYİ BİR BİNATLI İZLETTİRECEĞİZ”

Camiayı ve oyuncuları çok iyi tanıdığını belirten Baflı, “Binatlı küme düştüğü yıl yine ben burada vardım. Alt yapıyı çalıştırdığım için şimdi kadroda a takıma çıkmış oyuncuların bir çoğu burada. Oyuncularımın kapasitelerinin ne olduğunu çok iyi bilirim. Bu benim bir artı yönüm. Bazı oyuncularımızın kapasitesi biraz düşük, onların kapasitesini biraz yükseltince iyi bir Binatlı izlettireceğiz diye düşünüyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 848 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler